izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.5 / 10

Filmin Özeti

2020 Amerikan dram filmi olan Black Bear, 4 aralık 2020’de Amerika’da vizyona girmiştir. Filmin yönetmenliğini “Wild Canaries” “Always Shine” ve “Gabi On the Roof İn July” adlı filmlerin yönetmeni, Brookly Uluslararası Film Festivalinde En İyi Anlatıcı dalında Chameleon ödülü alan ve daha birçok ödül ve ödül adaylığı bulunan aktör ve senarist Lawrence Michael Levine yapmaktadır. Filmin senaryosunu da yine Lawrence Michael Levine kaleme alıp beyaz perdeye yansıtmıştır.

Sitges-Catalonian Uluslararası Film Festivalinde En İyi Görüntü dalında New Visions Ödülüne ve Sundance Film Festivalinde Yenilikçilik ödülüne aday olan filmin baş karakterlerini Aubrey Plaza, Sarah Gadon, Christopher Abbott, Lindsay Burdge, Alexander Koch canlandırmaktadır ve Paola Lazaro, Jennifer Kim, Shanon O’Neill ve Grantham Coleman onlara eşlik etmektedir.

Filmde eski bir aktör olan Allison aktörlüğü bırakmış ve yönetmenliğe başlamıştır. Bir süredir yeni bir film yazamayan Allison ilham getireceğini düşündüğü için sakin ve doğanın içinde bir yerde yaşamak ister. Bunun için arkadaşının yardımı ile Blair ve Gabe adındaki çiftin göl kenarında olan ormandaki evlerinde bir süre beraber yaşamaya başlarlar. Blair ve Gabe’de bir gariplik sezen Allison her şeyi daha da garipleştirip onların sırlarını açığa çıkartmak için yalanlar söylemeye başlar. Gittikçe dökülen çift aslında birbirini sevmemektedir ve Gabe, Allison ile yatmaya başlar. Birbirini tanımaya çalışan üçlü arasında gerilim yüksek gibi görünse de Blair ve Gabe’in farklı planları vardır.

Blair, Gabe’in, Allison ile onu aldattığını öğrendiğinde bir tartışma çıkar. Gabe, Blair’in onu sevmediğini düşünmektedir ve kendisi de Blair’e karşı hiçbir şey hissetmemektedir. Allison’dan etkilenen ve hoşlanan Gabe için Blair’in ne hissettiği umrunda değildir. Onun tek umrunda olan Allison’un yazacağı filmi çekip hayatını kurtarmaktır. Bunu yapmak için kendi ahlak değerlerini çiğneyecek ve hiçbir şeyi gözü görmeyecektir. Allison’u rolüne daha çok bağlamak ve etkileyici sahneler çekebilmek için Allison ile beraberken sırf rolünde daha gerçekçi görmesi için Blair ile tekrar yatacaktır ve bunu Allison’a belli ederek onu sinirlendirecektir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları