izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.9 / 10

Filmin Özeti

Bir grup arkadaş uzun yıllardır programcılıkla ilgilenmektedir ve kısa süre sonra büyük bir şirkete bir park uygulaması yetiştirmeleri gerekmektedir ancak şirket yayın tarihini erkene çekince bu grubun ayaklarını da aynı zamanda bir pabuca sokmuş olur. Normalde 4 hafta sonrasına yetişmesi gereken programı 3 gün içersinde yetiştiremezlerse işi ellerinden alınacak ve beş parasız kalacaklardır. Halihazırda finansal problemlerinden ötürü daha az kira verecekleri bir eve taşınan bu grup, taşındıkları evin kötü şöhretinden birhaberdir.

Taşındıktan sonra bir tartışma sırasında duvarın arkasında gizli bir oda olduğunu farkeden Noel ve arkadaşları odaya girdiklerinde bir aynaya rastlarlar ancak bu sıradan bir ayna değildir. Çoklu evren teorisine göre işleyen farklı paralel dünyalara açılan bir portaldır . Üstelik bizim dünyamızdaki bir saat oradaki 3 saate denk gelmektedir. Bunu ilk başlarda işlerini yetiştirebilmek için kullanmaya başlayan karakterlerimiz daha sonra diğer evrenlerdeki bazı şeylerin bizim dünyamızdan farklı olduğunu fark eder ve buradan para kazanmak için bizim dünyamızda olmayan buluşları kendi buluşlarıymış gibi kullanmaya başlarlar.

Diğer dünyalardaki kendileri ise işleri biraz karmaşık hale getirecektir. Bilim kurgu türünde karşımıza çıkan yapıt bilim kurgu adına istenebilecek her şeyi ortaya koyuyor. Senaryosu bir hayli ilginç olan Parallel filminin yönetmen koltuğunda Isaac Ezban varken senarist koltuğunda ise Scott Blaszak oturuyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları