izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 12

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.1 / 10

Filmin Özeti

Bir robotik teknoloji şirketi, yasadışı, onay almayan bir askeri operasyona giren yozlaşmış bir CIA ajanıyla işbirliği yapar. ‘Altın üçgende’ herkesin tanıdığı şüpheli uyuşturucu üretim kampına dört prototip robot indirilir. Görev, robotik şirketinin karlı bir askeri sözleşme kazanmaya layık olduğunu kanıtlaması açısından büyük önem taşımaktadır. Bu sırada iyi bir amaç için çalışan altı doktor, şans eseri bir keşif gezisi sırasında kendilerini tüm bu olayların ortasında bulacaktır.

Pek de distopik olmayan bir geleceğin yansıtıldığı bu yapım, çekim açılarından kaliteli efektlerine kadar özenle perdeye aktarılmıştır. Bilinen “robot istilası” filmlerinin aksine daha yaratıcı bir biçimde ve gerçeğe uygun hale getirilerek realistik bir gelecek tahmini yapılan bu film, sıradanlık paradigmasına farklı bir boyut getiriyor. Filmin çekim açıları ise özenle hazırlanmış ve izleyicinin en iyi açılardan izleyebilmesine olanak sağlanmıştır. İnsanların Canavarları filminin isminden de anlaşılacağı üzere robotların insanların yarattığı yaratıklar olması metaforuna önem gösterilmiş.

Bilim kurgu türünde vizyona giren 8 ekim 2020 tarihli Monsters of Man yapımı, robotlardan, ileri teknolojiye kadar bilim kurguya dair her şeyi içeriyor. Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda Hollywood sinemasına hızlı bir giriş yapan Mark Toia var. Yıldız kadrosunda ise Zaman Ötesi, Azınlık Raporu ve Kaptan Amerika gibi ünlü yapımların kadrosunda da görev yapan ünlü yazar ve aktör Neal McDonough ve Brett Tutor gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları