izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 6

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.0 / 10

Filmin Özeti

Max Fist dünyadan çok uzak, bambaşka bir paralel evrenin dünyasında bir süper kahramandır. Kendi dünyasında kozmik kan’dan gücünü alan Fist, uçabilmektedir ve evreni keşfetmeyi kendine görev edinmiştir. Ancak ondan haz etmeyen çok güçlü bir baş düşmanı vardır, Cleo. Cleo’nun tek amacı Fist’e zarar vermek ve dünyalarını yok etmektir. Bir gün boşluk makinesi adında bir cihaz üretip tüm dünyalarını yok etmeye çalışır ve Fist’e boyutlar arası bir delik açıp gitmekten başka çare bırakmaz. Fist, şans eseri bizim dünyamıza gelir ancak gücünün kaynağı olan ihtişamlı ışık halkası burada olmadığı için sıradan bir insana dönüşür.

Geldikten sonra buraya alışmakta uzun süre sıkıntı çeken Fist’in tek rüyası kendi dünyasına geri dönebilmektedir ancak bu mümkün değildir. Bu sırada Cleo, Fist’in dünyalar arasında açtığı portaldan Fist ile birlikte gelmiş ve uzun yıllar saklanıp Fist’i alt etmek için büyük bir imparatorluk kurmuştur. Fist ise bu sırada insanlara kim olduğunu ve nereden geldiğini anlattığı için deli olarak nitelendirilmiştir. Bir gün Hamster adında tek dileği muhabir olmak isteyen genç bir adamla tanışır ve hayatı o günden itibaren değişmeye başlar. Çünkü Hamster ona inanmıştır ve güçlerini tekrar geri kazanabilmesi adına elinden geleni ardına koymaz.

Bilim kurgu ve macera türlerindeki Arhcenemy filminin yönetmen ve senarist koltuğunda Adam Egypt Mortimer oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Amy Seimetz ve Skylan Brooks gibi güçlü isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları