izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 10

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.4 / 10

Filmin Özeti

Gündelik bir hayatları varmış gibi görünen ve yan yana çiftlikleri olan Rosemary ve Anthony’nin hikayesini anlatan Wild Mountain Thyme yapımı, sıradanlık ve basitliğin dramasını enteresan bir senaryoyla bağdaştırıyor. Rosemary yıllar boyunca Anthony’nin kendisine açılıp evlilik teklif etmesini bekleyen dünyalar güzeli bir kadındır. Ancak Anthony’nin oldukça ilginç bir sırrı vardır ve bu yüzden ne kadar istese de bir türlü Rosemary’e açılamamaktadır. Günler geçtikçe Rosemary’nin sabrı da tükenmeye başlamıştır.

Bu sırada hem annesini hem de babasını kaybeden Anthony, 120 yıldır ailesinde olan çiftliği devralmıştır. Babası ölüm döşeğindeyken çiftliği ona bırakmakta tereddütler yaşasa da aralarında yeni bir sayfa açmaya karar verip çiftliği oğluna bırakmaya karar verir. Babası vefat ettikten sonra Anthony çiftlikle ilgilenmeye başlar. Bu sırada Amerika’da yaşayan kuzeni gelip iki çiftliği de satın almak ve Rosemary’le evlenmek ister. İrlanda’nın güzel köylerinden birinde geçen bu filmde drama ve romantizmin en derin duygularla seyirciye aktarıldığını söylemek gerek.

Şüphe ve Ay çarpması gibi meşhur filmlerle tanıdığımız ünlü yönetmen John Patrick Shanley filmin hem yönetmen hem de senarist koltuğunda oturmakta. Yapımın oyuncu kadrosunda ise The Fall filminden Jamie Dorman, Sıkıysa Yakala filminden Christopher Walken ve Yarının Sınırında ve Kader Ajanları gibi ünlü filmlerden tanıdığımız başarılı oyuncu Emily Blunt yer alıyor. Oyuncu kadrosu adeta bir yıldızlar geçidi olan film 8 ocak 2021’de vizyona girecek.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları