izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 7

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.8 / 10

Filmin Özeti

2017 yapımı Avustralya korku ve gerilim filmi olan Out of the Shadows’un yönetmen koltuğunda Dee McLachlan oturmaktadır. McLachlan daha önce The Jammed (2007), Running Wild (1995) ve 10 Terrorists (2012) filmlerinde yönetmen olarak tanınmıştır. Filmin senaryosu da DeeMcLachlan imzasını taşımaktadır.
Ana karakter rollerini Jake Ryan, Goran D. Kleut, Kendal Rae, Madison Haley, Lisa Chappell ve Matrix Reloaded (2003) filmi ile tanınan Helmut Bakaitis’in canlandırdığı filmde konu; yeni evli bir dedektif ve hamile eşinin hep hayalini kurdukları eve taşınmaları ile başlar.
Çiftin taşındıkları evin karanlık geçmişinden haberleri yoktur. Kadın, bebeğine doğaüstü bir güç tarafından eziyet edildiğini iddia ettiğinde ve iblisologdan yardım istediğinde, ailesini kurtarmak için geçmişi araştırması gerekir.
Hamile kadın korkunç sesler duyduğunu iddia etmektedir fakat kocası ona kesinlikle inanmamaktadır. Dedektif kocası şehirde işlenen bir cinayeti araştırmakla meşgul olduğu sırada Katrina evde tek başına kalmaktadır. Eski bir görünüşü olan evin etrafında tuhaf olaylar yaşamaya başlar, tuhaf gölgeler ve ile bağlantısı olan, kötü niyetli bir hemşirenin korkutucu hayaletini görür.
Katrina tıbbi yardım almak ister ancak doktorlar gördüğü hayallerin ve korkularının hamilelikle ilişkili sorunlara bağlarlar. Verdikleri ilaçlar gördüğü gölgeleri ve hayaleti ortadan kaldırmadığında Katrina,  bir din adamından ve bir sorgulanabilir bir kişiliği olan iblis bilimcisinden yardım ister. Bu arada kocası daha dünyevi suçlularla ilgilenmektedir, ta ki arabası olduğu yerde ters dönene kadar.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları