izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.4 / 10

Filmin Özeti

Candy Black komedi filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu ve ünlü bir yıldızdır. Ama genç kadın yıllar içinde mesleğinden, şan ve şöhretten bıkmıştır, tek arzusu basit bir hayat yaşamaktır. Bu isteksizliği sette kötü davranışlara, birlikte çalıştığı herkesin hayatını zehir etmesine yol açar.

Paula ise Candy’nin dublörüdür ve çekimler başlamadan önce provalarda Candy’nin yerine durmaktadır. Paula’nın hayali ise dublörlüğü bırakıp gerçek bir oyuncu olmaktır. Bir gün sette Candy sinir krizi geçirip rol arkadaşının kafasına kül tablası atar ve kariyeri dalışa geçer. Bu durumda Paula’da işsiz kalır.

Ama Candy’nin sorunları burada bitmez. Vergi borcu olduğu ortaya çıkar ve yargıç Candy’ye zorunlu rehabilitasyon cezası verir. Ama Candy aylar boyunca uzaklaşmak istemez çünkü bir marangozluk sitesinde tanıştığı Steve isimli adamla buluşmak niyetindedir.

Kendisini Steve’e, Cathy ismiyle tanıtan ünlü oyuncunun tek bir çaresi kalır, o da Paula’yı arayıp kendisinin yerine rehabilitasyona gitmesini istemektir. Paula işi kabul eder ama karşılığında Candy’nin bir film rolü almasını ve Paula’yı yeniden dublörü olarak işe almasını şart koşar.

Drew Barrymore’u hem Candy Black hem de Paula rollerinde izlediğimiz The Stand In oyunculuk dünyasının bilinmeyen yüzlerini komik bir dille anlatıyor. 1 saat 41 dakika süresiyle keyifli dakikalar vaad eden filmde aynı zamanda pek çok tanıdık isim görmek mümkün. Jamie Babbit’in yönetmenliğini yaptığı filmin senaristi ise Sam Bain.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları