izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.8 / 10

Filmin Özeti

Sky Sharks filmi 2020 yapımı Alman komedi bilim kurgu ve gerilim filmidir. Filmin yönetmen koltuğunda daha önce Spores, Mutation ve The Power of Soul filmlerinin yapımcı ve yönetmeni olan Marc Fehse oturmaktadır. Fehse Sky Shark filmi ile Hot Springs Uluslararası Korku Filmi Festivalinde bilim kurgu türünde en iyi film ödülünü almış ve aynı dalda farklı bir ödüle aday olmuştur.

Filmin senaryosu ise daha önce The Power of Soul ve Sex, Dogz and Rock’n Roll filmlerinin senaryosunu yazması ile tanınan Carsten Fehse kaleme almıştır. Filmde Nazi bilim adamlarının geliştirdiği bir serum ile ölümsüzlüğü bulması ve uçan köpek balıkları ile insanlara saldırmaları anlatılmaktadır. Ana karakterler Naomi Grossman, Tony Todd, Amanda Bearse, Robert LaSardo, Barbara Deneljakova, Cary-Hiroyuki Tagawa ve Dave Sheridan tarafından canlandırılmaktadır. Göreceli olarak düşük bir bütçesi bulunan film eleştirmen ve izleyicilerin olumlu yorumlarını almıştır.

Kuzey Kutbunda keşif ve araştırma yapan bir grup bilim insani gizli bir Nazi laboratuvarı keşfeder. Laboratuvarda Nazi bilim insanları dünya’yı ele geçirmek için araştırmalar yapmaktadır. Araştırmacılar Nazi’lere ait bir savaş gemisi keşfettiklerinde ise bir kaza sonucu uçan köpek balıklarını serbest bırakırlar. Nazi bilim insanları K7B adlı bir serum icat etmiştir. Bu serum erkeklerde ölümsüzlük ve üstün kuvvet sağlarken kadınlarda ise zombiye dönüşmeye sebep olmaktadır. Bu serumu kullanarak kendilerine ölümsüz askerler yaratmışlardır. Ve bu ölümsüz askerler de uçan köpek balıkları kullanmaktadır. Uçan köpek balıkları sadece birer hayvan değillerdir. Onlar da Nazi bilim insanları tarafından geliştirilmiş birer silahtır.

115 yaşındaki Doktor Klaus Richter ikinci dünya savaşı sırasında bu serumu bizzat kendisi icat etmiştir fakat savaşın sonuna doğru çoğu Alman bilim insanı gibi Amerika’ya kaçmıştır. Almanların savaşı tekrar başlatmak istediklerini ve bu sefer kendi yarattığı teknolojiyi kullandıklarını gördüğünde bunu durdurabilecek tek kişinin kendisi olduğunu anlar. Richter iki kızı Angelique ve Diabla’nın yardımı ile bu şeytani orduya karşı koymaya çalışacaktır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları