izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.6 / 10

Filmin Özeti

Matrix filminden tanıdığımız Matt Doran, başrol karakteri Jake Galloway’a hayat veriyor. Senaryo yazımını ve yönetmenlik görevini ise Los Angeles Sinematik Sanatlar Uluslararası Film Festivali ödüllü Samuel Bartlett üstleniyor.

Jake Galloway, insanların kurduğu şirketlere, onlara şantaj yaparak ortak olan sahtekar bir iş insanıdır ve bu yaptıkları bir adamın intiharına bile neden olmuştur. Yine bir kişinin zorla işine ortak olmaya çalışan Jake yöneticilerin kirli çamaşırlarını bulmak için asistanı Michelle (Lianne Mckessy) ve istihbaratçısı Digit ( Luke Cussen) ile görüşmeler yapar. Karısı şehir dışında olduğu için oğlunu akşam antrenmanından okuldan alması gereken Jake, işleri çok yoğun olduğu için bunu unutmuştur. Ortak olmaya çalıştığı şirketin yöneticisi Heimi’nin de kız kardeşi yasadışı yollarla Amerika’da bulunmaktadır. Jake ise bu durumu kullanarak ona şantaj yapmaya çalışıyordur. Fakat bu sırada gizli bir numaradan bir telefon alır.

Telefondaki kişi Jake’e oğlunu kaçırdığını ve sadece onun için birtakım görevler yaparsa oğlunu bırakacağını söyler. Ne yapacağını bilemeyen Jake, öylece kalır ve tekrardan asistanını arar. Michelle de polisi aramasının en doğru şey olduğunu söyler ve bunun üzerine polisi arayan Jake telefonu gizemli kişinin açtığını fark edince işlerin ciddiyetini kavramaya başlar., Görevlerin her aşamada zorlaşacağı koşuşturmada, Jake kararlıdır ve oğlunu kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Bizleri soluk almaya fırsat vermeyecek derecede tutan ve gizemin her zaman üst seviyelerde olduğu İntersection filmi, bizi koltuğumuza çiviliyor desek hiç de yalan olmaz. Gerilim ve gizem seven film severlerin kesinlikle izlemesi gereken İntersection filmi, 2020 yılında Avustralya’da çekilmiştir. Herkese iyi seyirler dileriz.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları