izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 20

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

2.8 / 10

Filmin Özeti

Yönetmen koltuğunda ünlü yazar John Suits’in oturduğu ‘Breach’ ya da diğer ismiyle ‘Anti Life’ filmi inanılmaz senaryosuyla dikkat çeken film distopik bir gelecekte geçiyor. Dünyanın nüfusu 18 milyarı geçmiş ve insanlar artık dünyaya sığamamaya başlamışlardır. Bu kadar çok insanın olduğu yerde de bir veba ortaya çıkmış ve tüm dünyayı kasıp kavurmaya başlamıştır. Uzmanlar bir çare bulamamakta ve insanlar yavaş yavaş ölüme terk edilmeye başlanmışlardır. Bu vebaya bir çare bulamayacaklarını anlayan yetkililer dünyadan çıkıp başka bir gezegene gitmenin en mantıklı yol olduğuna karar verir.

Uzun yıllar sonra, dünya popülasyonu hızla büyürken, uzay gemileri inşa edilmiştir ve hızla insanlar bir gezegenden diğerine taşınmaya başlanır ancak dünyada 18 milyar insan varken ‘Yeni Dünya’ olarak adlandırdıkları bu gezegene toplamda 50 milyon insan gidebilecektir. Herkes gittikten sonra son gemi kalkacakken dünyada isyanlar çıksa da güvenli bir şekilde dünyadan alınacak yolcular gemiye bindirilir ve yola çıkılır. Ancak gemide bir kaçak yolcu vardır, Noah. Noah aynı zamanda geminin amiralinin erkek arkadaşıdır. Ancak gemideki herkes o kadar da iyi niyetli değildir. Uzun bir yolculuğa çıkan mürettebatı zorlu bir yolculuk beklemektedir. Bu süreçte sadece insanlarla değil, bir virüsle de mücadele etmek zorunda kalacaklardır.

Başrol karakterlerinden biri olan Clay’i canlandıran isim Pulp Fiction gibi ünlü yapımlara da imza atmış olan ve hepimizin yakından tanıdığı Bruce Willis. Aksiyon ve bilim-kurgu türleriyle karşımıza çıkan filmin vizyona giriş tarihi 18 aralık 2020. Keyifli seyirler.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları