izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.1 / 10

Filmin Özeti

2020, Amerika yapımı olan ‘Bad Impulse’ filmi karşımıza Michelle Danner’ın yönetmenliği altında çıkıyor. Henry ve Celia, 3 çocuklu ve çok mutlu bir ailedir. Filmin başlarında Henry çok önemli bir şirkette önemli bir pozisyondadır. Karısı da çalışan Henry’nin bir gün başına çok kötü bir olay gelir. Patronu onunla özel bir toplantı yapmak istediğini söyleyince bir terfi alacağını düşünen Henry, toplantıya gittiğinde hayatının şokunu yaşar ve hayatı birden bire alt üst olur. İşten atılmakla kalmayan Henry, bir de patronunun üzerine atacağı suçlamalarla uğraşmak zorunda kalacaktır.

Bir müşterisinin 40 milyon dolarını hiç eden patronu suçu Henry’nin üzerine atacağını söyler ve Henry’i bir şey söylemesi konusunda ailesiyle tehdit eder. Hemen akşamında Henry’nin evine hırsızlar girdikten sonra son teknoloji bir çip taktırmaya karar veren ailenin başına ilginç şeyler gelmeye başlar. Bu çipin onları daha güvende tutması gerekmektedir ancak bunun yanında büyük ve yadsınamayacak yan etkileri de vardır . Çipin kafalarına girdiğini Henry’nin karısı fark etse de bir şeyler için geç olabilir. Kendilerini koruması gereken bu çiplerin kendilerine zarar veriyor olmasıysa en büyük ironi olacaktır.

Dikkat çekici senaryosuyla ön plana çıkan film, drama ve gerilim türleriyle karşımıza geliyor. Yapımın oyuncu kadrosunda Sonya Walger ve Stephanie Cayo gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları