izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 12

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.4 / 10

Filmin Özeti

Milwaukee'de, 1920'lerde zengin ama kaba olan kocası Fred ile olan evliliği körelmiş, iyi görünümlü ve baştan çıkarıcı Dolly, genç "aşk kölesi" Otto'yu yıllarca tavan arasında saklı tutar. Otto aslında sıradan bir tamircidir. Fred’le sadece parası için evlenen Dolly’nin canı ise çok sıkılmaya başlamıştır ve Fred’den eve bir tamirci çağırmasını ister. Ertesi gün eve gelen tamirci ise Otto’dur. Aşkı silah, parayı uyuşturucu olarak gören Dolly, Otto’yu baştan çıkarır ve her gün gelmesini sağlar.

Bir gün Otto’nun her gün eve gelmesinden şüphelenen komşularından kurtulmak için Otto’ya hayatının geri kalanında tavan arasında kalmasını, böylece her gün birlikte olabileceklerini ve Otto’nun bu sırada bir şeyler yazabileceğini söyler. Neler olacağından habersiz, bir yetim olan genç Otto ise Dolly’e çoktan abayı yakmıştır ve bunu kabul eder. Yıllar boyunca gündüzleri birlikte olduğu kadının geceleri kocasıyla birlikte olduğunu duyan Otto artık buna dayanamamaktadır. Bu sırada kocası Fred’den kurtulmanın ve ölümünden alacağı 20 bin dolarlık sigorta poliçesinin hayallerini kuran Dolly, Otto’yu resmen pençelerinin altına almış ve istediği her şeyi yaptırabileceği bir duruma sokmuştur.

Yönetmenliğini Melora Walters ve senaristliğini Richard Kletter ve Michele Samit’in yaptığı The Lover in the Attic yapımında drama ve romantizme dair her şey var. Aynı zamanda bir gerilim türünde olan filmin oyuncu kadrosunda Molly Burnett ve David Fierro gibi isimler de yer almakta.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları