izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 19

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.7 / 10

Filmin Özeti

No Place, 2020 Amerikan yapımı, bir suç filmidir. Film, bir saat yirmi dakika uzunluğundadır. Suç filmi olmasının yanı sıra içerisinde komedi esintileri de barındıran film, 4 Aralık 2020 tarihinde gösterime girmiştir.

Filmin yönetmenliğini Peter Matsoukas (aynı zamanda "In the Clearing", "Mr. Not Too Bad", dışında ayrıca "Twenty Years of Living Water", "Boys Play Football?", gibi filmlerin ve "My Way is the Highway", "The Information Society", "The Balancing Game", "Doors", "Tracks", "Triangle" ve "The Intersection" isimli filmlerin de yönetmenliğini yapmıştır) üstlenmiştir. Yönetmenlik yapmasının yanı sıra, aynı zamanda film yazarlığı, oyunculuk ve editörlük gibi alanlarda da yer almıştır.

Filmin kadrosuna bakıldığında; Benjamin Madrid (Mac), Afton Shepard (Evelyn), Forba Shepherd (Les), Ric Payne (Vic), Kerrington Shorter (Ryan), John Farthing (Petey), Hugo Bolden (Thurman), Joshua L. Christie (Phil), Michael Durr (Kulüp Sözcüsü), Jill Kelly Howe (Küçük Bar Barmeni), Williamson Howe (Bilardo Oyuncusu), Julia Kelb (Komedi Kulübü Patronu), Maggie Kucik (Komedi Kulübü Patronu), J. Chris Leach (Larry), ve Jeff Lint (Bob) gibi isimler görülmektedir.

Benjamin Madrid, oyunculuk kariyerinin yanı sıra, yazarlık ve yönetmenlik de yapmıştır. "The Lumber Baron" ve "Good Buy" filminde de aktör olarak rol almıştır. Afton Shepard, bu film dışında, "The Passenger", "Thanatophobia", "Gatorade Flow/Patrick Kane's Smooth Finish" ve "Gatorade Flow/Paul George's Smooth Finish" filmlerinde de rol almıştır. Forba Shepherd isimli oyuncu, "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile", "The Day the World Saved Shane Sawyer" isimli filmlerde de aktris olarak yer almıştır.

Filmin konusuna gelecek olursak; Mac isimli bir komedyen, şovdan şova, olaydan olaya, bir sonraki sebepleri için şehir şehir dolaşmaktadır. Midwest tamircisi Les isimli bir kadın ile birlikte işini tamamladıktan sonra, Les, Mac'i para kazanması için Indianapolis'te olan yerel bir bar sahibiyle büyük bir görüşme yapmaya yönlendirir. Mac, bunun başka bir adamla evli olan eski aşkı Evelyn'i de içerdiğini öğrenir ve kısa süre sonra geçmişinin peşinde dolaştığını, ona yetiştiğini ve tüm bunlardan dolayı belki de hayatta kalamayabileceğini keşfeder!

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları