izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.0 / 10

Filmin Özeti

Kill Game korku türünde Amerikan yapımı bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda Robert Mearns oturmaktadır ve ayrıca filmin senaryosu da Mearns tarafından kaleme alınmıştır.
Grace Arbor Lisesinde okuyan Blake, Ryan, Mara, Nathan ve Courtney adlı arkadaşlardan oluşan grup insanlara ve arkadaşlarına şakalar yapmaktan çok hoşlanmaktadırlar. Fakat bu şakalar bazen sadece kendilerinin hoşuna gitmektedir ve şakanın mağdurları için bir işkenceye dönmektedir. Yine bir gün arkadaşlarından birisine şaka yapmaya karar verirler. Fakat şaka kötü bir olayla sonuçlanır ve şakanın mağduru Brandon hayatını kaybeder. Ertesi gün Grace Arbor’un yerel gazetesinde bir lise öğrencisinin sahilde ölü bulunduğu haberlerini görünce arkadaş grubu o gece neler olduğunu kimseye anlatmamaya karar verirler.
Daha sonra bir araba kazası geçirip yanan arabanın içinde mahsur kalarak ölen arkadaşları Jimmy’nin cenazesine katılırlar. Olayı incelemeye karar verirler ve Jimmy’nin kötü bir şakaya kurban gittiğini fark ederler. Arkadaş grubunun yaptıklarından haberi olan ve bundan ders almalarını isteyen bir katil Marylin Monroe kılığında Grace Arbor insanlarına kötü şakalar yaparak onları öldürmeye başlamıştır. Arkadaş grubu yaptıklarını telafi etmek, özür dilemek amacı ile adama ulaşmaya çalışacaktır.
Katilin kim olabileceğini düşünürken kötü şakalarına maruz kalan insanların listesini yaparlar. Brandon’un ikiz kardeşi Liam da listeye girmiştir ve katil olmaması için ortada hiçbir neden yoktur çünkü ona çok kötü şakalar yapmışlardır ve Liam’ın pek de temiz bir geçmişi yoktur. Bu yüzden intikam almak istediğini düşünürler.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları