izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.4 / 10

Filmin Özeti

Whoville kasabasında, ‘Whos’ adı verilen insan benzeri yaratıklar, Noel'i kutlamanın heyecanını yaşamaktadır. Eğlenmeyen tek kişi ise kaskatı bir kalbi olan ve Whoville'in hemen kuzeyindeki Crumpit Dağı'nın tepesinde bir mağarada yaşayan The Grinch adında huysuz, yeşil tüylü bir yaratıktır. Grinch'in tek arkadaşı sadık evcil köpeği Max'tir ve ikisi de Whoville'i yalnızca Grinch'in yiyecek satın alması ve kötü şeyler yapması gerektiğinde ziyaret eder. Bu arada, altı yaşındaki Cindy-Lou Who , annesi Donna'nın kendisine ve ikiz bebek kardeşleri Buster ve Bean'e bakmaya çalışırken çok fazla çalıştığını fark eder. İlk başta annesine yardım etmesi için Noel Baba'ya bir mektup göndermeye karar verir, ancak alaycı bir şekilde Noel Baba ile bu konuda yüz yüze konuşması gerektiğini söyleyen Grinch'le karşılaştıktan sonra, sonunda Noel Baba'yı tuzağa düşürmeye karar verir ve arkadaşlarının yardımını ister.
Grinç, her yıl yapılan Noel etkinliklerinden bıktığı için bundan kurtulmak için bir plan yapmak ister. Amacı Noel’i ‘çalmak’tır. Bunun için Noel Baba’nın kılığına girer. Ancak bu sırada Lou’da, Noel babayı tuzağa düşürmek istemektedir ve bu ikilinin planları çakışır. Cindy, arkadaşları Axl ve Izzy’le birlikte Noel Baba’yı evinde beklemektedir. Grinç ise Cindy’nin evini sona bırakır. Karşılaştıklarında Cindy Noel Baba’dan annesine yardım etmesini ister. Bu Grinç’in, ‘Whos’a karşı olan ön yargılarını yıkmaya yeter.
Yarrow Cheney’in yönetmenliğini yaptığı filmin başrol karakteri Grinç’i canlandıran isim ünlü ve başarılı oyuncu Benedict Cumberbatch.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları