izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.9 / 10

Filmin Özeti

Aradan uzun yıllar geçmiş ve artık nihayet dünyadaki sıcaklık sorunları boy göstermeye başlamıştır. Buzullar erimeye başlamış ve kuzey ve güney kutbunda yaşayan onca canlının türü tehlikeye girmiştir. Türlerinin sona ermesi tehlikesiyle karşı karşıya kalan canlılardan biri de sevimli penguenlerdir. Bu sırada uzayın derinliklerinde şaşalı uzay araçlarıyla evrenin ücra köşelerine gidip yardıma muhtaç olan herkese yardım eli uzatan ve kendilerine ‘Uzay Kaşifleri’ diyen bir grup canlı vardır. Sammy ve Nick’de bunlardan ikisidir. Yaptıkları işten gurur duyan bu canlılar yine devriyede oldukları bir gün dünyaya rast gelirler. Bu mavi gezegenle ilgili testleri yaptıktan sonra fark ederler ki buzullar olması gerekenden çok daha fazla erimiş ve orada yaşayan tüm canlıların hayatlarını büyük bir tehlikeye sokmuştur.
Aradan uzun bir zaman geçmeden bu sevimli penguenleri kurtarmak isteyen Sammy ve Nick hemen bir uzay mekiği alır ve dünyanın yardımına koşar. Dünya’ya iniş yaptıktan sonra buzullar nedeniyle sevdiklerinden ayrılmış penguenleri birleştirirken bir yandan da kendileri de bu yolculuktan büyük dersler çıkarır. Hem penguenlerin hepsine yardım ederler, hem de çok yakın ilişkiler geliştirirler. Bu zorlu görevi tamamlamaları için bütün penguenleri tek tek toplamaları gerekmektedir ancak pes etmeyeceklerdir.
23 ağustos 2019’da vizyona giren bu sevimli Penguin Rescue filmi yardımlaşmayı, dayanışmayı ve arkadaşlığı konu ediniyor. Hem eğlenirken hem de öğrenmeyi, yardım ederken arkadaş olmayı öğütlüyor. 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları