izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.2 / 10

Filmin Özeti

Annesi dünyaca ünlü bir bilim insanı olan Jesse ve tüm Amerika halkı bu günlerde bir virüsün yayılmakta olduğu haberleriyle çalkalanmaktadır. Virüs için bir aşı geliştirmeye çalışan bir grup bilim insanı ise büyük bir hata yapmıştır ve aşının içersine yanlışlıkla daha büyük komplikasyonlara yol açacak ve insanlığın kökünü kurutabilecek bir element eklemişlerdir. Tüm dünyayı bu virüsten kurtarması gereken aşı ise ironik bir şekilde insanları zombiye çevirmektedir. Bu sırada bir araba kazası geçiren Jesse arkadaşı Emma’yla bir arabada kalır ve uzun bir süre uyanamazlar. Onlar arabada uyurken dünya bir gün içerisinde cehenneme dönüşür ve insanlar birer birer ısırılmaya ve enfekte olmaya başlarlar.

Herkes bir yerlere kaçmaya çalışır ancak nafile çabaları sırasında ısırılırlar. Artık virüs kontrolden çıkmış, hükümet düşmüş ve insanlar panik halinin çok ötesindedirler. Uyandıktan sonra ne olduğunu anlayamayan Jesse bir lokantaya sığınır. Bu sırada ısırıldığını fark eder ancak kendisi dönüşmemiştir. Bunun nedeni olarak ise bilim insanı olan annesinin ona çocukluğu boyunca yaptığı aşıları görür. Lokantadaki insanlar da Jesse’nin bu durumunu gördükten sonra antikor ürettiğini anlar ve annesinin yanına gitmesi için seferber olur. Ancak annesi çok uzaktadır ve oraya gitmesi hiç de kolay olmayacaktır.

Hassan Hussein’in yönettiği ‘Strain 100’ filmi 22 ekim 2020 tarihinde vizyona girmiştir. Başrol karakteri Jesse’yi ünlü oyuncu Jemma Dallander canlandırmaktadır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları