izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.0 / 10

Filmin Özeti

Büyük bir rock grubu olma hayaliyle yanıp tutuşan bir grup kız konser konser gezmektedir. Her gittikleri ortamda sorun çıkaran bu grup yine her zamanki gibi bir motorcu barında kavgaya karışır ve ortalığı dağıtır. Kardeşiyle sürekli sorun yaşayan Emma için dövüşmek zaten sıradan bir hadise haline gelmiştir. Dışarıdan izleyenlerin arasından çıkıp evlerine dönmek isterken bir adamla karşılaşırlar ve olaylar hiç istemedikleri şekilde gelişmeye başlar.

Yolda karşılaştıkları bu adam daha sonra yolda giderken kamyonetleri arıza veren bu kızlara yardımda bulunur ve kamyonetlerini tamir edebileceğini ancak bunun için bir araba çöplüğüne gitmeleri gerektiğini söyler. Bunu kabul eden kızlar gecenin ilerleyen saatlerinde ne olduğunu anlamadan bayılırlar. Uyandıklarında ise uzuvları artık yerinde değildir, vücutlarının çeşitli uzuvları çeşitli silahlarla değiştirilmiştir. Sıradan ve olağan ilerleyen yapıt bu dakikadan sonra ilginç bir hal almaya başlıyor.

Kendilerini bir anda ölümüne dövüşlerin yapıldığı dehşet verici arenalarda bulan kızlarımız buradan kurtulmak için ellerinden geleni ardına koymayacaktır. Ancak işler her zaman istedikleri gibi gitmeyecektir, önce kendi içlerindeki savaşı bitirmeleri gerekmektedir.

Distopik bir dünyada geçen 14 temmuz 2020 tarihli korku filmi kategorisinde kendine yer bulan Spare Parts , Andrew Thomas Hunt’ın yönetmenliği ve David Murdoch ile Svet Rouskov’un senaristliği altında çekildi. Bilim kurguyla harmanlanan bu korku filmi korku türüne kesinlikle farklı bir yaklaşım sergiler nitelikte.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları