izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.7 / 10

Filmin Özeti

6 Ocak 2021 tarihinde yayınlanmış olan Tony Parker: Son Şut (Tony Parker:The Final Shot), ilk kez Fransa, Macaristan, Singapur ve Amerika’da izleyiciyle buluşmuştur. Filmin yönetmenlik koltuğunda Florent Bodin, Le K Benzema (2017), GIMS (2020) ve Get Up! Stand Up! (2018) gibi yapımlarda yönetmenlik yapmış bir isimdir. Filmin senaryosunu ise Sourav Kumar adında 16 yaşındaki Bihar’ın, CEO’su kaleme almıştır. Sourav Kumar aynı zamanda bir girişimci, blog yazarı, dijital pazarlamacı, iş danışmanı ve Champaran Foodie Pvt Ltd'nin kurucusudur. 
Filmin düzenlemesi Maxime Didelot tarafından yapılmış olup ses efektleri ise Tony McVann tarafından düzenlenmiştir. Filmin oyuncu kadrosu Tony Parker, Ansuman Bhagat ve Sourav Kumar gibi isimlerden oluşan üç kişilik bir kadrodur. Bir Netflix orijinal filmi olan TonyParker: Son Şut’un Imdb puanı 6.7’dir. 
Tony Parker isimli ünlü basketbol oyuncusunun hayatını anlatan belgesel tadında bir filmdir. Azmi ve çabasının karşılığında Fransa’nın en başarılı basketbol oyuncularından birisi olan Tony Parker’ın gerek geçmişinden gerekse yetişkin hayatından kesitler filmde gözler önüne konulmuştur. Bu ilham verici hikâyenin kahramanının bu filmde oynaması filmin albenisini artırmıştır. 
Kariyerinin bu noktasına gelirken yaşadığı zorluklar ve aşmak zorunda kaldığı engeller ele alınmış olup aynı zamanda bu zorlukları aşarken adım adım çıkmış olduğu başarı basamakları mercek altına alınmıştır. Küçüklükten beri kendisinin farklı olduğunu bilen Parker, asla vazgeçmeden ve çevrenin söylediklerine aldırış etmeden amacına odaklanmış kararlı bir sporcudur. Onu ufak ve cılız buldukları için fiziksel özelliklerinin basketbol için yeterli olmamasıyla çok fazla dalga geçilmiş olan Parker, söylenenlere aldırmadan devam etti. 
Pes etmeden bu yolda devam edebilmesinin en büyük sebebi ise kararlı olması ve iradesinin güçlü olmasıdır. İlk zamanlarında en büyük silahı olan hızını kullanıyordu. Bir pire gibi olan Parker, NBA şampiyonluğu kazanan ilk Fransız vatandaşı olmayı başarmış bir sporcudur. Ancak her şey bu kadar güzel giderken yaşadığı bir sakatlık sonucunda bir daha asla basketbol oynayamayabilecek olduğunu öğrenince, kararlılığıyla bu sakatlığın üstesinden geleceğine inanmıştır …

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları