izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

7.1 / 10

Filmin Özeti

Amerikan yapımı bir komedi filmi serisi olan Kimmy Schimdt serisinin özel bölüm filmi olan Unbreakable KimmySchmidt: Kimmy Rahip'e Karşı’nın yönetmenliğini Claire Scanlon yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Robert Carlock, Sam Means, Tinafey ve Meredith Scardino yapmıştır. Filmin iki adet Primetime Emmy Ödülü adaylığı bulunmaktadır.

KimmySchmidt adlı karakter bağımsız bir hayat ve yeni sorumluluklar için hazırdır fakat bir takım sorunlar ile karşılaşır. Kimmy’nin süper gücü geleceğe gidip olacakları ve karşısına çıkacak şeyleri önceden görüp onlara hazırlanabilmesidir. Kimmy Prens Frederick (Daniel Radcliffe) ile olacak olan düğününe hazırlandığı sırada hayat beklemediği bir sırada araya girer ve onun ülke boyunca bir göreve çıkması gerekir. Geçmişinde onun yaşadığına benzer bir şekilde tutsak olan bir grup kızı kurtarması gerekmektedir.

Kimmy kendi düğünü ve kızları kurtarmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalır ve hayatının en büyük macerası ile yüzleşir. Kimmy kütüphanede bir kitap bulur ve kitabı okuduğunda bunun bir kötü adamın kaçırdığı kızların notlarını aldığı defter olduğunu fark eder. Reverend adlı adamın daha önce Kimmy’i de kaçırdığı bilinmektedir. Şimdi hapishanede olan Reverend’dan başka kaçırdığı kızlar olup olmadığını öğrenmesi gerekmektedir çünkü eğer varsa hala kaçırıldıkları yerde bulunuyorlardır. Çünkü Reverend hapistedir ve onları çıkartacak kimse yoktur. Titus adlı kahraman ile birlikte ülkeyi dolaşıp kaçırılan kızları bulmaya çalışırlar.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları