izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.3 / 10

Filmin Özeti

Dom ve kız arkadaşı Alyssa hafta sonu için arkadaşlarını ormanın içindeki büyük kır evlerine davet ederler. Gençler etrafta kimsenin olmadığı bu sessiz sakin evde dinlenmek, üniversitenin bitişini kutlamak ve eğlenmek üzere yola çıkar.

Tarık ve Jess çifti kendi içlerinde sorunlar yaşamaktadır. Hamile olduğunu öğrenen Jess, kısa süre önce yaşadığı ilişkiyi Tarık’tan gizlemektedir. Carmen ve Jake ise herkesi arkalarında bırakıp gitme hayalleri kurmaktadır.

Dom’un ağabeyi Derrick’in ortaya çıkmasıyla tansiyon yükselir. Araba çalma suçundan üç sene hapishanede kalmış olan Derrick, gizemli tavırlarıyla gençlerin keyfini kaçırır. Tarık’ın şüpheci soruları ve agresif tavırları da kendisine yardımcı olmaz.

Alyssa Dom’un ağabeyiyle arasına mesafe koymasını ister ve kendisini güvende hissetmediğini söyler. Ancak bu gençlerin hafta sonu kaçamakları çok daha tehlikeli olmak üzeredir.

Bölgedeki evlere palyaço kılığına girmiş gruplar gelmekte ve ev sakinlerini öldürmektedir. Önce telefonlarını bulamayan gençler birer birer ortadan kaybolmaya başlar. Palyaçoların anlaşılır bir nedenleri yoktur ama bu gençlerle acımasız oyunlar oynamalarına engel olmaz.

Saatler ilerlerken, herkesin ölümcül seçimler yapması ve kimi kurtaracaklarını seçmeleri gerekir. Gerilim ve korku türlerinde bir yapım olan The Night They Knocked, Sean Roberts tarafından yönetiliyor. Roberts aynı zamanda filmin senaryosunun da yazarı. Filmin baş rollerinde Jack Buckley, Rachel Donahue ve Robert Barnes gibi genç yetenekleri izliyoruz. 6 Kasım’da izleyici ile buluşan filmin süresi ise 1 saat 20 dakika.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları