izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 6

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.2 / 10

Filmin Özeti

2019 yılında çekimleri tamamlanan ve 2020’de gösterime giren Die For A Dollar filmi aksiyon ve gerilim türünde izleyici karşısında çıkmaktadır. Filmin yönetmenliğini Errol Sack yapmıştır ve filmin senaryosu Savannah Morgan tarafından kaleme alınmıştır. 
Filmde bir boks maçında rakibini öldürdükten sonra, Rusty Tulloch boksu bırakır ve yola düşer. Kamyoncu olur ve kavgadan kaçınır hatta bir yumruk daha atmaktan bile korkar hale gelir. Cesareti kırılan ve hapse girmeyle karşı karşıya kalan Rusty, ateşli komşusu tarafından kocasının katilinin izini sürmesi için işe alınır. Bu tehlikeli görevi tamamlamak için, geçmişteki şeytanlarının üstesinden gelmek zorundadır.
Rusty Tulloch büyük bir boks liginde başarılı bir boks dövüşçüsüdür. Bir maç sırasında şansı kötü gider ve istemeden rakibini tek yumrukta öldürür. Hakemler ve izleyiciler bunun kasten yapılmadığını bilse de kendisi boksu bırakır ve artık farklı bir yaşam çizgisi izlemeye karar verir. O günden sonra adı Tek Round Eddie olarak anılmaya başlanacaktır.
Hayatına bir kamyon şoförü olarak devam etmeye karar veren boksörün aslında şiddete o kadar da meyilli olmayan yönü açığa çıkar. Günler geçtikçe güzel ve dul komşusu ile arasında bir ilişki ilerlemeye başlamıştır. Bir süre sonra komşusu Candice onu evde oturmaya çağırdığı sırada ona bir teklifi olduğunu söyler.
Candice kocasının yürüttüğü işlerin aslında pek de normal işler olmadığını ve bu yüzden de normal bir yoldan ölmediğini söyler. Kocası yasadışı işler yapan bir kartele bulaşmış ve sonunda ise öldürülmüştür. Eddie’nin bir boksör olduğunu ve daha önce birisini öldürdüğünü öğrenen komşusu ondan kocasının katilini bulup onu da öldürmesini ister fakat eski boksörün cevabı “Ne?” olur. 
Bir süre sonra komşusunun cazibesine dayanamayıp bunu kabul eder ve katilin peşine, şoförlüğünü yaptığı kamyona atlayıp düşer. Adım adım ilerledikçe katilin “grim reaper (Azrail)” lakaplı azılı bir suçlu olduğunu ve onunla görüşmek istiyorsa onun zaten kendisine geleceğini öğrenir. Bu sırada eski sevgilisi ile de bir ilişkiye doğru adım atmaya başlamıştır. Fakat katili öldürmek için uzun zamandır savurmadığı yumruklarından daha fazlasına ihtiyacı olacaktır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları