izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 1

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.4 / 10

Filmin Özeti

Üç filmden oluşan korku ve gerilim filmi serisinin son gösterime giren filmi Stranger Events 3’ün yönetmen ve senaristlik görevlerini Cecilia Gardner, Nicholas Vedros, Matther James, Michael Stone, Patrick Rea ve Domonic Smith’den oluşan kalabalık bir ekip üstlenmiştir.
Film Buenos Aires, Arjantin’de 2013 yılında başlamaktadır. Alexia adlı kadının başına gelen korku dolu olayların, onun arkadaşları tarafından anlatılmasını içermektedir. Alexia bir süre önce kötü bir şekilde hayatını kaybetmiş ve hayatta olsa idi arkadaşları ile kutlayacağı doğum gününde sosyal medyadan paylaşımlar yapılmaktadır. Bu sırada onun ölümünden kendisini sorumlu tutan eski erkek arkadaşı sosyal medyadaki profiline bakıp düşüncelere dalmaktadır.
Thomas adlı genç adam eğer o olmasa Alexia’nın hala hayatta olacağını düşünmektedir. Fakat yakın arkadaşı Melia, Alexia’nın her zaman sorunlu bir kız olduğunu ve zaten onu hak etmediğini savunmaktadır ve ona karşı duygular beslediği ortadadır. Kısa bir konuşmanın ardından Thomas’ı görmek istediğini ve sorun olmayacaksa evine gelmek istediğini söyler. Evden çıkıp hemen oraya doğru gittiği sırada Thomas, Alexia’yı sosyal medyadan çıkartmaya karar verir fakat o sırada bilgisayarında bir anormallik ortaya çıkar. Bilgisayarda Alexia’nın daha önce hiç görmediği bir fotoğrafı belirir. Fotoğrafta kadın bir sandalyeye bağlı bir şekilde durmaktadır. Kendisine bir mesaj olarak iletilen fotoğrafın ardından Alexia’nın hesabından ona “Merhaba tatlım” mesajı gelir ve tuhaf şeylerin meydana geleceği korku dolu bir süreç başlar.
Ardından film 2014 yılının New Orleans kentine geçer. Burada Sandra McCoy adlı karakterin başına gelen tuhaf olaylar anlatılmaktadır. İki küçük kız bebeklerinin gözlerini çıkartıp ayaklarını kopardıkları sırada başka bir yerde bir kadının gözleri çıkmış ve bacakları kopmuş bir halde bulunur. Kadın iyileştikten sonra gözleri görmez ve yürüyemez bir hale gelir ve durumuna çözüm bulmak için bir büyücüye gider. Büyücüye kız kardeşinin fotoğrafını gösterir ve ona onun gözlerini ve bacaklarını kendisine geçirmesi karşılığında çok büyük para teklif eder. 
Kadın iki oyuncak bebeği onun kanı sayesinde ve kız kardeşinin fotoğrafı sayesinde benlikleri ile birleştirip bu görevi tamamlayacağını söyler. Kadın bebeğin birisinin gözlerini çıkartıp diğerine taktığı sırada Sandra’nın kardeşinin gözleri de kör olur ve bir bacağı kopar, arkasından Sandra’nın gözleri açılır ve yürümeye başlar. Fakat bu değişim beraberinde tuhaf olayları da getirecektir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları