izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.0 / 10

Filmin Özeti

Christina, aile ortamından uzakta, olaylı bir çocukluk geçirerek büyümüş genç bir kadındır. Kendi tecrübelerini ve bilgilerini bir sosyal hizmet görevlisi olarak sorunlu ailelerden gelen çocuklara yardımcı olmak için kullanır.

Christina erkek arkadaşı Ted’in ailesi ile tanışmak üzere Ted’in doğup büyüdüğü eve gitmektedir. Bu hafta sonu tatili aynı zamanda Ted’in annesi Katherine’in doğum gününe denk gelmektedir ve Christina için ayrı bir stres kaynağıdır.

Christina ve Ted aile evine vardıklarında bir kar fırtınası da başlamak üzeredir. Christina aile üyeleri ile tanışır ve Ted’in kısa süre önce ölen kardeşi Paul ile ilgili gerçekleri öğrenir. Paul bir kaç sene önce donmuş olan bir göle düşerek ölmüştür. Neden orada olduğu ve kazanın öncesinde neler yaşandığı bilinmemektedir.

Kar fırtınası nedeniyle yollar kapanır ve Katherine doğum gününü evde aile arasında kutlamaya karar verir. Ama ev halkına Paul’un eski nişanlısı Angie’nin katılmasıyla evdeki gerilim artar. Ted’in kardeşi Nicole, Angie’den hoşlanmaz ve hatta Paul’un ölümünden Angie’yi sorumlu tutar.

Christina ise evde şüpheli bir takım konuşmalara ve hareketlere şahit olur. Nicole herkese karşı agresif tavırlar sergilerken, evin babası ise bodrumda hobileriyle ilgilenmektedir ve aileye karışmaz.

Secrets in the Snow, çıkış yolu olmayan bir evde bir aile sırrını çözmek zorunda kalan yardımsever Christina’ya odaklanıyor. Gerilim türündeki yapımın başrollerinde Aubrey Reynolds ve Travis Caldwell yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları