izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 6

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.7 / 10

Filmin Özeti

Algorithm: Bliss (Algoritma: Mutluluk), 2 Haziran 2020 tarihinde gösterime sunulmuş, bilim kurgu, romantik ve gerilim kategorilerinde bir filmdir. Filmin süresi 1 saat 41 dakika uzunluğundadır

Filmin yönetmenliğini Isak Borg ve Dena Hysell-Cornejo üstlenmiştir. Filmin yazarlığını aynı zamanda filmin yönetmenlerinden biri olan Isak Borg yapmıştır.

Isak Borg ve Dena Hysell-Cornejo'nun ortaklığı, 21. yüzyıl için korku, romantizm, bilim kurgu ve gerilimin bir karışımı olan son derece yaratıcı ve parlak bir sinema filmi ortaya çıkarmıştır. Film, çağdaş teknoloji temasıyla, iyi niyetle ortaya çıkan uygulama ve yeniliklerin istenmeyen sonuçlarını incelemektedir.

Filmin başrollerinden Vic Beckett (Sean Faris), tıp fakültesinde kişisel deneylerinde morg kadavralarını kullandığı ve bu kadavralardan parçalar aldığı öğrenildiği için çalışmaları yarıda kalan ve okula devam etmesi engellenen zeki bir Harvard Tıp öğrencisidir.

Tıp fakültesinden atıldıktan sonra, yıllar sonra bilim araştırma laboratuvarı asistanı olarak iş bulur. Deneylere olan tutkusu sayesinde, kendisi ve hem meslektaşı hem yakın arkadaşı olan Henry (Seth Kirschner) ile birlikte beynin zevk merkezine giren ve kullanıcıya bir nirvana hissi veren nihai uygulamayı yaratırken artık farelere odaklanıyor. Vic, burada da yine aşmaması gereken sınırları aşar ve laboratuvar müdürü Doktor Stein (James Saito), müfredat dışı faaliyetlerine istek olması nedeniyle onları reddeder ve kovar. Vic ve Henry, "derin teknoloji" icatlarıyla ticari olmaya karar verirler ve bu yola adım atarlar.

İki genç adam, derin teknoloji başlangıç şirketlerinin önemli bilimsel gelişmelere dayalı teknoloji sağlama ve yüksek teknoloji mühendisliğinin maliyetini bilmiyordu. Uzun Ar-Ge çalışmaları gerekmektedir ve ticari uygulamaya ulaşmaları uzun zaman alabilecektir ve genellikle ticari başarıya ulaşmak için büyük yatırımlar gerekmektedir.

Ancak, uygulamaları erken bir başarı elde eder, fakat buna rağmen talep hacmi nedeniyle bu başarının yan etkileri vardır. Bu, iki yenilikçiyi çalışmalarını ilerletmeleri için laboratuvara geri gönderir.

Bu arada Vic, şefkatli bir topluluk evsiz sosyal hizmet uzmanı olan Elizabeth'e (Sarah Roemmer) âşık olur ve onu da hayatına dahil eder. Fakat, hiçbiri Vic'in sınırları ne kadar zorlayacağını bilmemektedir ve bu durum onları hiç ummadıkları yerlere sürükleyecektir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları