izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 15

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

1.6 / 10

Filmin Özeti

İngiltere yapımı bilim kurgu ve gerilim filmi olan Covid – 21: Lethal Virus’un yönetmenliğini Daniel Hernandez Torrado yapmıştır. Filmin senaryosu Nerea Bermudez, Carlos Sisi, Diego De La Concepcion ve Daniel Hernandez Torrado tarafından kaleme alınmıştır.
COVID-21, oldukça hızlı bir tempoya ve nispeten basit bir hikâyeye sahip, covid salgını konusunu içeren en son film olarak gösterime girmiştir. 
Hikâye, yakın gelecekte COVID-19 salgını bittikten sonraki bir dönemde geçiyor. Dünya’da bulunan insanlar salgının karşısında diz çökmüş ve pes etmiştir ve bu sırada kutuplarda çalışmalarını yürüten bilim adamları tarih öncesinden kalma bir virüsü kaza eseri açığa çıkartırlar. Bu virüsün etkisi ise insanları beyin yiyen zombilere dönüştürmesidir ve çok hızlı bir şekilde yayılabilmektedir.
Bu hikâyenin merkezinde, Batı'daki düşman bölgeye bir görev için bir araya getirilmiş çok farklı iki karakter yatmaktadır. Terk edilmiş dükkânlarda işine yarar eşyalar aramaya hazırlanırken daha sonra adının David olduğu öğrenilen hayatta kalma uzmanı filmin ilk görülen karakteri olarak izleyici karşısına çıkar. Ne yazık ki, terk edilmiş sokakların bir anda zombi sürüleri ile dolması nedeni ile kaçmak zorunda kalır.
Rus model, oyuncu, boksör ve film yönetmeni Gia Sokova’nın yönettiği, yazdığı ve baş rolünde oynadığı The Serpent bir aksiyon filmidir. Sokova’ya Travis Aaron Wade ve Craig Conway başrollerde eşlik etmektedir.
Bu kaçış, sonunda onu, insanlığın hayatta kalmasının ve tedavisinin anahtarını elinde tutan bir kadın olan Doktor Allyson'ın yoluna götürür. Allyson (Loretta Hope), ağır silahlı askerlerden oluşan bir ekip tarafından bir yere götürülmektedir. COVID-21’in tedavisi onun elindedir. Hayatta kalan bir kişiye yardım etmek için durdukları sırada, hafta sonu kamp yapmak için ormana gelmiş fakat sonrasında zombiye dönüşmüş hastalıklı insanlar sürüsü tarafından istila edilirler. Askerlerin çoğu zombiler tarafından yenildiği sırada doktor kaçmayı başarmıştır.
Bu ikisi birleştiğinde, esasen çalışma zamanını ikiye böler, Scott ve Allyson, Batı’ya doğru ilerlerken, özel bir kuvvetler ekibi peşlerine takılmıştır, özel kuvvetler ile aynı tarafta olsalar da ikili onlara yakalanmak istememektedir. Yol boyunca, küresel ısınma ve iklim değişikliği, bir süre sonra bir nebze olsun kaybolan, bir daha asla bahsedilmeyecek karla ilgili komik ve tuhaf bir bölüm sırasında ve zombilerden kaçma dâhil olmak üzere çok sayıda sert sosyal mesaj filmde bulunmaktadır.
Doktor Allyson’un, Covid 21 virüsü için elinde tedavi yöntemleri olduğunu öğrenen David Scott onu gitmesi gereken yere götürmeyi kabul eder ve ikili insanlığı kurtarmak için bir yola çıkar. 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları