izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

2.3 / 10

Filmin Özeti

Laura Pereira adında bir kadın annesinin ölümünden sonra babasıyla arasına oldukça uzun bir süre mesafe koyar. Babasının aklını kaybettiğini düşünmeye başlayan Laura her ne kadar araları kötü olsa da hem annesinin ölümüyle uğraşırken hem de babasının da ortaya olmayışından dolayı kendini yalnız hissetmektedir. Bir gün talihsiz bir telefon alan Laura, babasının evinden sürüklenerek götürüldüğünü öğrenir. Babasının kaçırıldığını düşünen Laura ve polis ekipleri bir şey bulamazlar. Birkaç gün sonra babasının bir arkadaşı Laura’yı arar ve evine çağırır.

Laura’ya babasının bir UFO fenomeni üzerinde çalışmalar yaptığını ve uzaylılar tarafından kaçırılmış veya götürülmüş olabileceğini söyleyen arkadaşı başta saçmalıyormuş gibi gelse de, aradan zaman geçtikçe söylediklerinin doğru olma ihtimaline inanmaya başlar. Aradan biraz zaman geçtikten sonra babasını bulurlar ve Laura’ya uzaylılar tarafından götürüldüğünü ve ona insanlık adına bir mesaj verdiğini, ancak bu mesajı bir türlü hatırlayamadığını söyler. Hipnoz yöntemiyle bilinçaltında olan mesajı ortaya çıkarmaya çalışırlar. Görünüşe göre insanlık ne Darwin’in dediği gibi evrimle, ne de teistlerin iddia ettiği gibi bir Tanrı tarafından yaratılmamıştır. Bizleri yaratanlar uzaylılardan başkası değildir.

Nox Film Festival’inde en iyi film ödülünü alan The Last Phase filminin vizyona giriş tarihi 18 Eylül 2020. Ünlü yönetmen Gabriel Diaz’ın yönettiği filmde Laura karakterine can veren isim ise başarılı aktris Sol Masid.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları