izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 6

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.1 / 10

Filmin Özeti

Rus model, oyuncu, boksör ve film yönetmeni Gia Sokova’nın yönettiği, yazdığı ve başrolünde oynadığı The Serpent bir aksiyon filmidir. Sokova’ya, Travis Aaron Wade ve Craig Conway başrollerde eşlik etmektedir. Sokova, filmi Pavel Skovorodin ve Jared Safier ile birlikte yapımcılığını üstlenmiştir. Jared Safier, dijital drama dizisi The Bay'deki çalışmalarıyla üç Emmy Ödülü kazanmıştır.
Kazakistan'ın küçük Saratov köyünde doğan Gia Sokova on iki yaşında bir oyuncu olarak keşfedildi ve sonraki üç yıl boyunca Rus televizyon dizilerinde rol aldı. On beş yaşında, profesyonel modellik kariyerine başladı "The Beauty of the Volga" yarışmasını kazandı. Ertesi yıl Moskova'da genç bir süper modeldi ve Saratov, FHM, Moda Stili ve Büyük Volga gibi birçok ödül kazandı. İtalyan modelleme ajansı Modus ile çalışmaya başladı ve Gia, İtalya, Fransa, İspanya ve bazı Asya ülkelerinde birkaç büyük projede çalıştı. Gia, Moskova'da birçok tiyatro oyununda rol aldı ve Saratov'un En İyi Tiyatro Kadın Oyuncusu ve 2009'un Moskova Tiyatrosu'nun En İyi Kadın Oyuncusu gibi oyunculuk ödülleri kazandı. Ayrıca Bleed ForT his (2016) ve Finding Beauty in the Beast (2010) filmlerinde gösterdiği oyunculuk performansları ile de tanınmaktadır. The Serpent filmi Gia Sokova’nın ilk yönetmenlik deneyimidir.
Serpent lakabı ile tanınan Lucinda Kavsky, kendi ölümünü planlayan hükümeti ifşa etmeye kararlı, zeki, korkusuz çift taraflı bir CIA ajanıdır. Son zamanlarda yaptıkları terör olaylarını öğrenen Serpent, her zaman olduğu gibi özgürlük ve insan hakları için savaşmak için dünyayı dolaşmaktadır. Her zaman bir adım önde olan Serpent, her bir suçluyu bulur, cevaplar almak, intikam almak ve yoluna çıkan herkesten kurtulmak için zekâsını, eğitimini ve kadınlığını kullanır.
Uzun yıllar CIA için çalışmış olan ajan Kavsky, çalıştığı birim tarafından bir cinayetin sorumlusu olarak suçlandığında işlerin ters gideceğini anlar. Hayatını adadığı bu kurum tarafından sorgulanıp suçlanmaya başladığında bunun arkasında ne olduğunu araştırmaya başlar ve bu araştırması onu bir silah tüccarına götürür. Silah tüccarının elinde bir nükleer bomba olduğunu öğrenir ve ondan daha çok bilgi almak için elinden geleni yapar.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları