izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 7

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.5 / 10

Filmin Özeti

Londra, günümüz zamanında Tom gece yarısı uyanır ve yirmi yaşındaki Tomas'ı, yani kendisini, yüzüne silah doğrultur şekilde bulur. Bunu görünce aklı yerinden çıkan Tom neler olduğunu anlayamadan kendini elleri bağlı halde bulur. Tomas, Sosyalizmin nasıl geliştiğini görmek için 1980'lerin SSCB'sinden günümüze zamanda seyahat etmiştir. Kendini adamış bir parti üyesi ve geleceğin askeri olarak, bu hayati deney için Sosyalist hükümet tarafından özel olarak seçilmiştir. Tom bu planlarını duyunca suratına karşı gülerek son 20 yılda SSCB’den hiçbir iz kalmadığını, tamamen yok olduklarını söyler.

Ortada çok büyük bir hata olduğu Tomas için çok açık hale gelir. Ne pahasına olursa olsun, sosyalizmi kaderinden kurtarmak için elinden geleni yapmalıdır. Ancak zamanda seyahatin çok önemli yan etkileri vardır. Bunlardan en önemlisi her yapılan seyahatin sonunda bir döngü oluşabilme tehlikesidir. Bu yan etki, her ikisinin de Alexandra adındaki bir kadının ortaya çıkıp ne olduğunu onlara açıklamasına neden olan bir zaman döngüsü paradoksuna takılıp kalmasına neden olur. Bu, her iki erkeğin de çok geç olmadan neler olduğunu anlamaya çalışmasına neden olan ilginç bir zaman atlayışına yol açar.

Alexandra bu döngüyü kapatmakla görevlidir. Ancak bu iki adam ona güvenip güvenmemekte emin değillerdir. Döngüyü kapatmak için her şeyin başına, 1986 yılında makinenin icadına gitmeleri gerektiğini anlarlar. Ancak zamanda yolculuk yaptıktan sonra kendilerini Ukrayna’da bir SSCB tesisinde bulurlar. Çok gizli olan bu tesis hükümetten bile gizlenmektedir. Bu tesisin tarihsel bir önemi de vardır. Sonunda göreceğiniz bu tesis sizi epey şaşırtacak. Böylece Tom, kendisiyle beraber ve Alexandra’nın da yardımıyla bu döngüye bir son vermek için kollarını sıvar.

Magdalena Drahovska’nın kaleme aldığı ve Martin Grof’un yönetmenliğini yapıp beyaz perdede hayat verip, seyircilerle buluşan Excursion isimli bu muhteşem bilim-kurgu, gerilim ve gizem filminin vizyona giriş tarihi 20 Nisan 2019. Filmin oyuncu kadrosunda ise ‘How to Build a Girl’ filmiyle tanınan Johnny Mindlin, Richard Canal ve Sophie Wilson gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları