izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

7.6 / 10

Filmin Özeti

Chris Wilton, İrlanda’da uzun yıllar profesyonel olarak tenis oynadıktan sonra artık emekli olmuştur ve Londra’da büyük bir kulüpte eğitmen olarak işte başlamıştır.  Operaya ilgisi olduğunu anladığı Tom Hewett’le yakın arkadaşlık kurmaya başlar. Tom’un ablası Chris’e yakınlık duyar ve bir süre sonra birlikte olurlar. Bir aile toplantısı sırasında Chris, Tom'un Amerikalı nişanlısı Nola Rice ile tanışır ve birbirlerine çekilirler. Tom'un annesi Eleanor, oğlunun ailede gerilimin kaynağı olan mücadele eden oyuncu Nola ile olan ilişkisini pek de onaylamaz. 
Chloe, zengin bir aileden gelmektedir ve babasını şirketlerinden birinde Chris’i yönetici olarak işe koymaya ikna eder, aileye kabul edilmeye başlar ve evlilik tartışılır. Bir fırtına sırasında, Eleanor'un mesleğini sorguladıktan sonra Nola, evden yalnız kalmak için ayrılır. Chris dışarıda Nola'yı takip eder ve ona olan hislerini itiraf eder ve bir yerde birlikte olurlar. Kendini suçlu hisseden Nola bunu bir kaza olarak değerlendirir ancak Chris, gizli bir ilişkinin devam etmesini istemektedir. Chris ve Chloe evlenir ve Tom ile Nola’nın da ilişkisi biter.
Chloe, hemen hamile kalmaz. Chris boşuna Nola'nın izini sürmeye çalışır, ancak şans eseri onunla bir süre sonra Tate Modern'de karşılaşır. Gizli bir şekilde onun numarasını sorar ve bir ilişki başlatırlar. Chris karısının ailesiyle vakit geçirirken Nola onu arayıp hamile olduğunu söyler. Chris aklını kaybeder, hemen bir kürtaj merkezine gitmek ister ancak Nola çocuğu birlikte yetiştirmek istediğini söyler. Chris, bir ilişkisi olduğundan şüphelenen ve bunu reddettiği için Chloe'den uzaklaşır. Nola, Chris'i karısını boşamaya çağırır ve kapana kısılmış hisseder ve kendisini Nola'nın yanı sıra Chloe'ye de yalan söylerken bulur. Nola, sonrasında ofisin tam önünde sokağın ortasında onunla yüzleşir ve sonrasında halkın gözünden güçlükle kaçar. Chris, Chloe, Nola ve Tom arasında geçen bu dramatik ilişki ilerleyen vakitlerde çok daha karmaşık bir hal alacak ve çözülmesi gereken yüzlerce sorun ortaya çıkacaktır.
Dünyaca ünlü yazar ve yönetmen Woody Allen’ın yazdığı ve yönettiği Match Point filmi karşımıza drama, romantizm ve gerilim türleriyle çıkıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Scarlett Johansson ve Brian Cox gibi ünlü isimler de yer alıyor. 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları