izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 6

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.3 / 10

Filmin Özeti

İlk kez 1 Temmuz 2020 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanarak tüm dünyanın erişimine sunulan Nanny Danger isimli film, Nanny’s Killer Scandal ve The Nanny Murders olmak üzere üç farklı isim değişikliğine gitmiştir.

Sinema sektöründe toplamda 7 yönetmenlik deneyimi bulunan Gigi Gaston ismi tarafından yönetilen filmin senaristliğini ise 12 yapımın senaristliğini yapmış olan yazar, oyuncu ve yönetmen Brooke Purdy yapmaktadır.

Filmin başrolü olan Jamie karakterine Mia Topalian, Jamie’nin en yakın arkadaşı ve aynı zamanda ev arkadaşı olan Claire karakterine Kennedy Tucker, filmin başarılı ve zengin iş insanı rolündeki karakteri olan Warren Page karakterine ise Coby Ryan McLaughlin ismi hayat vermekte. Bu isimlerin yanı sıra kadroda Arianne Zucker, Robert Palmer Watkins, Scarlett Fernandez ve Ana Sofia Bianchi isimleri de yer alıyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nin, Kaliforniya eyaletinin Los Angeles bölgesinde geçen film, üniversitesinin işletme bölümünden yeni mezun olmuş olan Jamie’nin iş arayışları sırasında karşısına çıkan sıra dışı bir iş teklifini acil işe ihtiyacı olmasından dolayı kabul edişi ve daha sonra başına gelen olaylar mercek altına alınıyor. Jamie, oldukça başarılı, zeki ve potansiyel sahibi genç bir kızdır. Jamie, başarılı ve zeki olduğu kadar güzeldir de ve bu durum adından medyada bolca söz ettiren Page Endüstrileri’nin sahibi Warren Page tarafından da fark edilmiştir.

Jamie, gittiği bir iş görüşmesinde eski okul arkadaşı Zack ile karşılaştığında Zack kendisini şirket içerisinde işe alamayacaklarını ancak tam olarak Jamie’ye uygun bir iş fırsatı olduğundan bahseder. Zack’in, Jamie’ye önerdiği iş, oldukça yüksek profilli bir iş insanı olan Warren Page tarafından verilen bir ilandır ve oldukça spesifik özellikler aranmaktır. Aranan tüm kriterleri karşılayan ve maaşı yeterli bulan Jamie bu iş fırsatını değerlendirecektir.

Dışarıdan bakıldığında zengin bir ailenin iki küçük kız çocuğuna bakıcılık yapmak olarak görülen iş zaman geçtikçe tuhaflaşacaktır. Başına geleceklerden habersiz bir şekilde ilk iş gününde ailenin evine giden Jamie, bakıcılığını yaptığı çocukların babaları eve geldiğinde oldukça şaşıracaktır. Çünkü eve gelen kişi Jamie’nin idolü olan Warren Page’den başkası değildir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları