izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 6

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

7.3 / 10

Filmin Özeti

The Blackwell Ghost 3 bir korku filmidir. Filmin yönetmenliğini, senaryo yazarlığını ve tek karakterden oluşan oyunculuğunu Turner Clay yapmıştır. Bir film yapımcısı bir perili evi keşfetmek için bir yolculuğa çıkar ve içeride neler olduğunu belgelemek için kameralarını getirir. Karanlık geçmişiyle boğuşan ev, "Blackwell Ghost" serisinin üçüncü bölümünde tekrar canlanır. Filmin belgesel türündeymiş izlenimi vermesi amaçlanmıştır.
Bu belgesel, Blackwell Ghost 2'nin ardından Turner Clay tarafından çekilmeye başlanmıştır. Bir kişinin rüyalarında yer aldığı birkaç sesli notla başlamaktadır. Bu konuda biraz araştırma yapar ve onun gerçek bir kişi olduğunu ve adının Sarah Baker olduğunu öğrenir. Ayrıca kayıp bir kişi olduğu ortaya çıkar ve konuyla ilgili bir araştırma onu uzun süredir ölmüş bir seri katil davasına götürür. Katilin adı James Light Foot’dur. Turner Clay adamın oğluyla röportaj yaptığı ve katilin artık balıkçı kulübesine dönüşen eski evinin yerini tespit ettiğinde, bu olaylar hızla belgesele konu olur.
Henüz kariyerinin başlarında olan film yapımcısı yakında söz konusu kiralık tatil evi için birkaç gece rezervasyon yaptırıyor. Bu ev Florida'daki ormanların ortasında yer almaktadır ve incelemeleri üzerinden yapılan bir araştırma, Bay Clay'e evin perili olduğunu göstermektedir. Yerin bir çeşit zaman kapsülü olduğunu anlamaya başlar. Görünüşe göre ev 1960'lardan kalma bir ev gibi görünüyor ve çevredeki evlerin hepsi boştur ayrıca en yakın kasaba kilometrelerce uzaktadır. Son iki Blackwell Ghost filminde olduğu gibi, geceleri paranormal aktiviteleri yakalamak için evin etrafına kameralar kurar. Gün içerisinde ise kurbanları araştırır ve cesetlerin bulunduğu çeşitli yerleri ziyaret eder. Arka odadan gelen, duvarların içinden gürültülü ve korkutucu sesleri duymaya başlaması çok uzun sürmez ve her gece tam olarak 2:47'de sabit hat telefonunun diğer ucunda kimse yokken çalmaya başlar. Evi arayan kimse yoktur fakat telefon çalmaktadır. Her gün geçtikçe, doğaüstü aktiviteler giderek daha yoğun hale gelir. Yerinden fırlayan masalar, çarpan kapılar, yerli insanların anlattığı korku dolu hayalet hikâyeleri tüm bu perili ev hikâyesini destekler niteliktedir ve Clay bunları görüntülemekte kararlıdır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları