izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 9

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.2 / 10

Filmin Özeti

2021 yapımı aksiyon ve gerilim filmi The Marksman, Robert Lorenz tarafından yönetilmiştir. Filmin senaryosu Chris Charles, Robert Lorenz ve Danny Kravitz tarafından kaleme alınmıştır. Filmin baş rollerinde Liam Neeson, Katheryn Winnick ve Teresa Ruiz bulunmaktadır. Filmde Arizona’nın Meksika sınırına yakın bir bölgesinde tek başına çiftliğini işletmeye çalışan Jim’in kartelin elinden kaçan bir çocuğu koruma hikâyesi anlatılmaktadır.
Jim tek başına kartellerin ve uyuşturucu baronlarının cirit attığı kırsal bir arazide kızı ile birlikte yaşamaktadır. Arkadaşları onun orada bulunmasının hata olduğunu ve başka bir yere taşınması gerektiğini sürekli söylese de o bu düzene alışmış ve yeni bir yere gitme konusuna hiç ılımlı yaklaşmamaktadır. Sıradan bir günde bir adam elinde evraklarla gelir ve ona çiftliğin açık arttırma ile satılacağını söyler. Jim ona işleri düzene koymak için biraz zamana ihtiyacı olduğunu söylese de onu dinlemez ve belgeleri bırakıp uzaklaşır.
Daha sonra Jim sınır tellerine yakın bir yola ilerlerken önüne küçük bir çocuk fırlar. Son anda fren yapıp çocuğu ezilmekten kurtarır ve iki küçük çocuğun sınır tellerindeki bir delikten geçtiğini fark eder. Çocukları almaları için sınır devriyesini aradığı sırada küçük kız ona bunu yapmaması için yalvarır ve Jim devriyeyi aramaktan vazgeçer. Çocukların arkasından siyah bir jip ile gelen kartel üyeleri onları geri vermesini emreden fakat Jim çocukların başına bir şey geleceğini düşünür ve arabasından tüfeğini alıp karteli tehdit eder. Sonrasında Jim ‘in eskiden bir donanma askeri ve keskin nişancı olduğu ortaya çıkar. Çete üyeleri ısrar ettiğinde ve sorun çıkmaya başladığında Jim hepsini delik deşik edene kadar vurur. Fakat çete çocukların peşine düşecektir.
Silahlı çeteyi dağıttıktan ve onlardan kurtulduktan sonra iki küçük çocuktan büyük olanın vurulduğunu fark eder. Küçük kız Jim’den ona sahip çıkmasını ister. Jim küçük çocuğu güvenlik güçlerine teslim etmek üzere giderken çocuğun çantasının para ile dolu olduğunu ve kartelin sınırı geçip onların peşine düştüklerini öğrenirler. Sonrasında çocuğa kendisini nasıl savunacağını öğretir ve ikisi birlikte azılı suçlularla mücadele etmeye başlarlar.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları