izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.2 / 10

Filmin Özeti

İspanyol gerilim ve korku filmi olan La Madriguera ülkemizde 2016 yılında gösterime girmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda daha önce Los Hombres de Paco dizisinin yönetmenliğini yapması ile tanınan Kurro Gonzalez oturmaktadır. Filmin senaryosu ise Kurro Gonzalez ve Francisco Conde tarafından kaleme alınmıştır ve Conde için bu film ilk senaryo yazarlığı tecrübesi olmuştur ve ayrıca filmin ana karakteri Carlos Francisco Conde tarafından canlandırılmıştır. Diğer oyuncular arasında Cristina Castano, Javier Mora, Carlos Santos ve Adriana Torrebejano bulunmaktadır.
Karısının ölümünden sonra Carlos kötü bir hayat yaşamaya başlamıştır çünkü bu olaydan çok etkilenmiştir. Çalıştığı yayıncılık şirketi, ona tekrar toplumsal hayata tekrar uyum sağlamasını umarak yardımcı birisini gönderir. Bir yazar olan Carlos tüm çabalara rağmen evden çıkmayı bile reddeder.
Francisco Conde'nin canlandırdığı başarılı roman yazarı Carlos bazı yazarlar gibi tuhaftır. Eşinin hayatını kaybettiği trajik bir olaydan sonra, kendisini evine kapatır ve evden ayrılmamaya karar verir. İşte tam da o zaman çalıştığı yayın şirketinin müdürü, her yazarın başına gelebilecek türden olan ilham gelmeme durumuna son vermek ve son çalışmasını yazmaya devam edebilmesi için ona bir asistan gönderir. Bu duruma çözüm olması umulan Caterina, dış dünya ile en önemli bağı ve tek kaynağı olur. Carlos asistan ile bağlanır ve uzaklaşmasına izin vermez ve on duyduğu ilgi yüzünden onu elinde tutmaya karar verir, bu ileride yazarın hayatını cehenneme çevirmesine, Carlos'un yaşadığı evi kurbanlarını sakladığı bir ine dönüştüresine neden olur. 
Caterina eğer kendisine fırsat verirse işine yarayacağını iddia eden güzel bir kadındır. Carlos başta bunu reddetse de kendisine düşünmesi için zaman vermesini ister. Çünkü yazı yazarken etrafında insanların olmasını pek sevmemektedir. Ayrıca Carlos’un karanlık bir yanı da vardır ve bunun açığa çıkmasını istememektedir. Carlos, Caterina’yı esir alıp evinde işkenceler ettiği sırada komşusunun oğlunun Caterina’yı görmesi ve kadının ondan yardım getirmesini istemesi ile işler planlarından farklı gitmeye başlar. Carlos kadına işkence ve eziyet etmeye devam ettiği sırada artık komşular seslerden ve çocuğun gördüklerinden şüphelenmeye başlamıştır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları