izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

2.6 / 10

Filmin Özeti

Anthony Leone tarafından yazılmış ve yönetilmiş olan film, 2020 yılı Amerikan yapımı bir korku filmidir. Demir Testeresi veya orijinal ismiyle Hacksaw, akıl almaz cinayetler işleyen bir azılı katilin bu cinayetleri işlediği binanın yıkılacağı haberi üzerine insanların buraya gelmesini ve başlarına gelenleri konu alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Amy Cay, Michael C. Burgess, Brian Patrick Butler, Cortney Palm ve Kylie Young-Harper gibi isimler yer almaktadır. Film ilke kez 15 Şubat 2020 tarihinde Amerika’da premiere yapmasına rağmen, 5 Şubat 2021’de izleyicisiyle buluşmuştur. 2020 yılı Monsters of Horror International Film Festival’da ödül kazanmış olan filmin Imdb puanı 2.3’tür.

Eski bir hastane olduğu söylenen bir binada, eskiden burada çalışmış olan Ed Crow adında bir adamın cinayetler işlediği söylenilmektedir. Bu Ed Crow adındaki katil, kurbanlarını demir testeresiyle öldürüyor ve öldürmeden önce birçok işkence uyguluyor. Bu adamın takipçileri bile var ve bu insanlar onun yaptıklarına bir sanat eseriymiş gibi hayranlık duyuyor.

Belediye başkanının bu cinayetlerin işlendiği söylenilen binayı ortadan kaldırma kararı alınca haberciler ve duyan insanlar binayı görmek ister. The Hart Show adında bir televizyon programı, burada canlı yayınlar yapar ve burada kız kardeşi öldürülmüş bir adam ile canlı yayında röportaj yapar. Bu sırada, yeni nişanlanmış bir genç çift, kızın ailesine sürpriz yapmak için çıktıkları yolculukta radyo dinlerken, yerel radyoda bu binadan bahsedilir. Adam bu binayı çok merak eder ve gitmek için nişanlısını ikna etmeye çalışır fakat başarılı olamaz. Çünkü yolları uzayacaktır.

Ancak kız ikna olur ve buraya gittiklerinde binanın etrafında dolaşıp içeri girmenin yollarını ararlar. Kız bu durumdan çok rahatsız olur. Bir süre sonra bir pizza dükkanına gidip nişanlısını orada yalnız bırakır. Adam hala bu yere nasıl girileceğini araştırmakta ve tüm bunları yeni almış olduğu kamerasına çekmektedir. Tuhaf bir adamın yaklaşıp 50 dolar karşılığında girişi göstereceğini söylemesiyle bir şekilde binaya giren adamın peşinde nişanlısı da gelir ve sonrasında başlarına gelecekler için artık çok geçtir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları