izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.9 / 10

Filmin Özeti

1970'lerin ortasında geçen bu Batman macerasında, Bruce Wayne'i usta bir sensei uzun yıllar eğitiyor. Bruce, seçkin öğrenciler ile birlikte, dövüş sanatlarının disiplin ateşinde dövülüyor. Geçmişlerinden ölümcül bir tehdit ortaya çıktığında ömür boyu ilmik ilmik ördükleri bağları sınanacaktır. Batman, dünyaca ünlü dövüş sanatçıları Richard Dragon, Ben Turner ve Lady Shiva ile akıl hocaları O-Sensei'nin bu dünyanın ve diğer dünyanın canavarlarıyla savaşması için ortak çaba vermeleri gerekecektir. Batman, Bronze Tiger, Lady Shiva ve Richard Dragon, ortak bir tanıdıklarını paylaştıklarının farkına vardıklarında güçlerini birleştirir. Onları eğiten Dövüş Sanatları Ustası, birkaç yıldır ve gizemli koşullar altında kayıptır. O-Sensei, öğrencilerini en zor koşullarda yetiştirip onları gelmekte olan büyük tehlikeye hazır hale getirdikten sonra gizemli bir Geçidi açan kötü bir adam yüzünden başka bir dünyada tıkılı kalır.

Yalnız kalan öğrencileri ise dağılmak zorunda kalır. Aradan uzun yıllar geçer ve herkes kendince işlerle meşgul olur. Bu sırada başrol karakterleri olan Bruce (Batman) bildiğimiz şekilde gündüzleri zengin bir iş adamıyken geceleri ise Batman rolüne bürünür ve Gotham’daki kötülere karşı savaş verir. Bu sırada dünya çapında yaygın olan bir Kült, Geçit’i tekrar açıp içindeki şeytani varlığı dünyaya salmak isteyecektir. Kahramanlarımızın tekrar bir araya gelmesi ve dünyayı bu büyük tehlikeden kurtarması gerekir. Aradan uzun yıllar geçse de tekrar aralarındaki bağı onarmalı ve güçlerini birleştirip dünyayı kurtarmaları gerekmektedir.

Batman: Soul of the Dragon, Warner Bros. Animation ve DC Entertainment tarafından üretilen yeni bir Amerikan animasyon süper kahraman filmidir. DC Universe Animated Original Movies serisinin 40. filmidir. Film yönetmenliğini Sam Liu, yapımcılığını da Bruce Timm üstleniyor ve başka bir çizgi romana dayanmayan orijinal bir hikâye içeriyor. Filmin senaryosunu yazan isim ise Jeremy Adams. Filmde Bruce Wayne / Batman rolünü canlandıran isim David Giuntoli, Richard Dragon olarak Mark Dacascos, Lady Shiva rolünde Kelly Hu, Ben Turner / Bronze Tiger rolünde Michael Jai White, O-Sensei rolünde James Hong ve Jeffrey Burr rolünde Josh Keaton rol alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları