izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.8 / 10

Filmin Özeti

Kızı da dâhil olmak üzere bir araba kazasında her şeyi kaybeden tekerlekli sandalyeye mahkûm bir sanatçının hayatı, arkadaşları kırsal bir alanda başka bir dünyaya ait bir nesnenin düştüğünü keşfettiğinde bir kez daha altüst olur. Peki, bu garip uzaylı yaşam formunun alçakça niyetleri var mı yoksa bir zamanlar kaybettiği şeyi geri almanın anahtarı olabilir mi? Will orta yaşlı ve geçirdiği kazadan sonra uzun yıllardır tekerlekli sandalyeye bağlı bir adamdır. Arkadaşları Brent, Agent, ve Marcus bir gece dışarıda bir tarlada içerken uzaydan bir nesne düşer. Hemen etrafını saran üçlü ilk başta ne olduğunu anlayamaz. Daha sonra değerli bir şey olabileceği ihtimalini düşünerek FBI gelmeden nesneyi alıp evlerine götürmeye karar verirler. Arabalarına zar zor bindirip eve Will’in yanına götürürler. Will ve Rachel bu sırada evde oturmaktadır. Paldır küldür eve ellerinde bir şeyle giren üçlüyü gören Will ve Rachel ne olduğunu anlayamamıştır.

Durumu onlara açıklarlar ve nesneyi incelemeye başlarlar. İlk gece Will nöbet tutmakta ısrar eder ancka Marcus da ısrar eder. Biraz tartışsalar da sonunda Will nöbeti tutar. Gece nesne canlanır ve Will’e bağlanır. Will büyük bir acıyla bağırmaya başlar ve herkes uyanır ancak bağırmaya başlamadan önce hayatında uzun süredir ilk kez bacaklarını hissettiğini söyler. Buna hiçbir arkadaşı inanmaz ve nesnenin tehlikeli olduğunu ve dünyamızı ele geçirmeye çalışan bir canlı formu olduğunu düşünüp bir biyoloji profesörünü çağırırlar ve incelemesini isterler. Olaylar gelişecek ve bu uzaylının asıl niyetini göreceklerdir.

Encounter, başrollerini Luke Hemsworth, Anna Hutchison, Tom Atkins, Glenn Keogh, Vincent M. Ward, Cheryl Texiera ve Christopher Showerman'ın oynadığı bir Amerikan bilim kurgu filmidir ve Paul J. Salamoff tarafından yazılmış ve yönetilmiştir. Amerikan yapımı filmin vizyona giriş tarihi 1 Ekim 2019.Drama ve Bilim Kurgu’nun mükemmel bir şekilde harmanlandığı film aynı zamanda Hollywood Music In Media Awards (HMMA)’da bir ödül adaylığına da layık görülmüştür.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları