izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 6

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.3 / 10

Filmin Özeti

Jenna, Mike, Steven ve Celeste dört yakın arkadaştır. Mike ve Celeste ve Steven ve Jenna sevgilidirler ve uzun süredir de birliktedirler. Ancak bu arkadaşlar arasında görünenin dışında dram dolu bir birliktelik vardır. Mike ve Jenna gizli gizli bir ilişki sürdürmektedir. Henüz bunun farkında olmayan Celeste ve Steven yakın arkadaşlardır. Celeste’nin 25. Doğum günü yaklaşmıştır ve hep birlikte bir seyahate çıkmaya karar verirler. Hep birlikte seyahat çantalarını toplayarak bir araba alıp gezmeye hazır hale gelirler. Bu sırada Celeste sevgilisi Steven’ın önceki gece nerede olduğunu sorar ancak tatmin edecek bir cevap alamaz. Bu yüzden biraz endişelenir ve Steven’dan şüphelenmeye başlar. Birkaç kez sormasına rağmen bir türlü cevap alamayan Celeste, kendi doğum gününde bile mutsuz görünmektedir. Bunu gören Mike bu duruma çok üzülür ve arkadaşını neşelendirmeye çalışır. Ancak Celeste’nin aklı Mike’ın önceki gece ortada olmadığı gibi Jenna’nın da olmadığındadır.

Çok uzağa gidemeden bir ormandan geçerken yolun ortalarında bir yerde arabaları bozulur. Arabanın radyatörü yandığı için yolun ortasında kalan dörtlünün konuşma vakti de olur. Bu sırada ne yapacaklarını düşünmeye başlarlar ancak yakınlarda yardım isteyebilecekleri bir yer yoktur. Film 1970’lerde geçtiği için gençlerden hiç birinin cep telefonu yoktur ve en yakında petrol istasyonu da yaklaşık bir buçuk saatlik uzaklıktadır. Steven hemen Celeste’nin sorularından da kaçmak için gidip yardım bulacağını söyler. Bunu duyan Jenna’da ona yardım edeceğini söyleyip peşinden gider. Birlikte buldukları bu petrol istasyonuna girerler ve içerde Watson kardeşler onları beklemektedir. Aile boyu kasap olan bu kardeşlerin çok korkunç bir sırları vardır ve bu dört genç bu dünyada cehennemi yaşayacaklardır. Kanın gerçek manada gövdeyi götürdüğü inanılmaz bir korku filmiyle karşı karşıyayız.

Adrian Langley ve Daniel Weissenberger’ın yazdığı Butchers filminin yönetmen koltuğunda oturan isim yine Adrian Langley. 12 ocak 2021 tarihli Amerikan yapımı bu korku filminin oyuncu kadrosunda Jenna’yı, Julie Mainville, Celeste’yi, Samantha De Benedet, Mike’ı, James Hicks ve Steven karakterini de başarılı oyuncu Blake Canning canlandırıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları