izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.9 / 10

Filmin Özeti

Lise öğrencisi Zoe Hull, annesi Jennifer'ın ölümüyle yüzleşmekte zorlanır ve babası Todd ile ilişkisinin kötüleşmesine neden olur. Okula giderken Zoe, sınıf arkadaşı Chris Jelick'in bir tarlaya garip bir cihaz yerleştirmesine tanık olur, ancak bunu bir şaka olarak düşünür. Okulda, Zoe'nin en iyi arkadaşı Lewis, onunla baloya gelmesini ister ancak bu ters teper ve Zoe, üzerine bir içki dökülünce tuvalete gider. Kasabanın çevresinde, ilk müdahalede bulunanların dikkatini dağıtan ve yolları tıkayan birkaç yangın çıkarıcı cihaz yerleştirilir. Okul kafeteryasına içinde dört lise öğrencisi olan ve silahlı çocuk gelir. Lider Tristan Voy, suç ortakları Chris Jelick, Anna Jelick ve Kip Quade'e öğrencileri öldürmeye başlamalarını emreder. Okulun Facebook sayfasına erişimi olan Lewis, Tristan'ı olayları canlı yayınlamakla görevlendirilir. Zoe tuvalet tavanından içeri girer ve okuldan kaçmayı başarır. Öğrencileri uyarmaya ve kaçmalarına yardım etmeye başlar. Tristan, onları vurulma konusunda uyarmak için ön ofisi arar. Okul protokolü, çekimin onaylanmasını gerektirdiğinden, okul müdürü ve güvenlik görevlisi, soruşturma için kafeteryaya gönderilir.

Müdür, Tristan'ın öfkesi için kendisini suçlayarak Tristan'ı aşağılamaya çalışır. Ancak Tristan, tek amacının kargaşa çıkarmak olduğunu kabul eder. Artık işe polis ve FBI’da karışmıştır. Ancak Tristan’ın istediği de tam olarak budur. Bütün ülke kanallarına ulaşmak ve dünyada ses getirmek ister. İstediğini de başarır ancak Zoe herkesi kurtarmaya çalışacaktır. Bu ikili bir süre sonra birbirleriyle iletişim kurmaya başlayacaktır. Bu sırada okulun dışında büyük bir hengame kopmaktadır ve Zoe’nin babası Zoe’yi kurtarmaya çalışmaktadır. Ancak kurtarılması gereken Zoe değildir. Zoe öğrencileri yavaş yavaş okulun dışına tahliye etmeye çalışır ve dışarı çıkmayı da başarır. Ancak geri kalanları kurtarmak için geri döner ve aralarındaki çatışma devam eder.

Run Hide Fight filmi Kyle Rankin’in yazıp yönettiği 2020 tarihli, Amerikan yapımı bir aksiyon filmidir. IMDB’de 7.5’lik bir performans yakalayan başarılı filmin oyuncu kadrosunda Zoe rolüyle Isabel May, Tristan rolüyle Eli Brown ve Kip rolüyle de Cyrus Arnold gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları