izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 1

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.1 / 10

Filmin Özeti

Target Number One adındaki suç ve gerilim filminde konu olarak; 1989 Tarihinde, Kanadalı bir gazetecinin, Tayland’ da bir hapishaneye tıkmış olduğu eroin bağımlısının tutuklanmasındaki şüpheli olaylar ve koşulların araştırılması konu ediliyor. Eski bir eroin bağımlısı olan Daniel Leger, yanlış sebeplerle yola çıkar. Kendisini bir anda, bu yanlış nedenlerle yanlış kişileri bulmuş ve bir çeşit uyuşturucu satışına dahil olmuş bir şekilde bulur. Yaptıkları satıştaki anlaşma kötü ve ucu iyi olmayan bir yola sürüklenince Daniel, Tayland’ da bir hapishaneye atılır.
100 Yıl süreyle hapis cezasına çarptırılmış olan Daniel, Bangkok’ taki bu hapishaneden kurtulma yolları aramaya başlar. Bu sırada; Daniel’ in bu mahkumiyet haberini alan, Globe and Mail’ de gazetecilik yapan Victor Malarek, bu olayı araştırmaya çalışır. Daniel’ in tutuklanma kararında şüpheli olaylar sezen Victor Malarek, bu kararın yanlış olduğunu ve aslını iddia etmediğini kanıtlamak için yola çıkar. Daniel’ i haksız yere suçlayan gizli polislerin peşine düşer. Artık Daniel’ in tek umudu Victor Malarek’tir. Şüphelerin ve ne olduğu belli olmayan üstü örtülü olayların gün yüzüne çıkabilmesi için elini çabuk tutması gereken Victor Malarek, eğer zamanında yetişemezse Daniel için işlerin çok geç olacağını biliyordur. Artık zamana karşı yarışan Victor, bir an önce bu gizemi aydınlatmalıdır.
IMDb’ den 6,1 alarak film ve sinema sektörünün gündeminde yerini edinmiş olan yapımın, hem yazarlığını hem de yönetmenliğini Daniel Roby üstlenmekte. Eleştirmenlerden güzel yorumlar almayı başaran yapımın, 2020 çıkışlı olmasından ötürü gişe skorları oldukça düşük. 7 Milyon dolarlık bir bütçe ile çekimlerini tamamlamış olan film; Ana vatanı olan Kanada’da gösterime girdiği ilk haftasonu açılışlarında 138 bin dolar gelir elde ediyor ve bütçesinin yanına bile yaklaşamıyor.
Yapımın oyuncu kadrosunda ise; Başrol karakteri olan Daniel Leger’ in rolünde Antoine Olivier Pilon bulunmakta. Bir diğer başrol olan Victor Malarek karakterini ise Josh Hartnett oynuyor. Bir çavuş olan Frank Cooper karakterini Stephen McHattie oynarken, Glen Picker ise Jim Gaffigan tarafından hayat bulmuş durumda. 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları