izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.9 / 10

Filmin Özeti

Genç kardeşler Matt ve Joey, hasta annelerine yardım etmek için para çalmaya karar verir. Ancak Joey bu fikre sıcak bakmamaktadır. Buna rağmen Matt zorla da olsa onu da yanında götürür ve yaklaşık 75 yaşında bir kadının evinden yaklaşık 12 bin dolar çalarlar. Parayı çaldıkları evden hızlıca çıkarlar ve evlerine doğru gitmeye başlarlar ancak yol üzerinde güvenlik görevlisi kıyafeti içinde olan bir adama rastlarlar. Bu adam ellerindeki parayı görünce çocukları kovalamaya başlar ancak ormanın ortalarına gelince bir anda yer çöker ve bir çukura düşer. Joey yardım etmek istese de Matt ona izin vermez. Adamı orada bırakıp evlerine giderler. Sonraki birkaç gün Joey çok huzursuz olur ve çukura düşen adama yemek götürür ve yavaş yavaş bir arkadaşlık kurarlar.

Bu sırada Matt, Jeoy’in bu adama yardım ettiğini öğrenir ve bir gece yine ona yemek götürürken peşinden gider. Çukurdaki adamla da konuşan Matt’le çukurdaki adamın arasında kötü bir ilişki gelişir ve oradan ayrılırlar. Bu sırada hasta annesine ve Joey’e kötü davranan Matt’e, Joey sinirlenmeye başlar. Çaldıkları paraları annelerinin tedavisi için kullanacaklarını söylese de parayı parti ve kadınlara harcar. Bu sırada Hamby, o çukurdan kurtulmak için Joey’le iletişimde kalmaya çalışacaktır. Joey’in ona verdiği telsizle bu genç çocuğun kalbine girip bir şekilde vicdanını canlandırmaya çalışacaktır. Ancak Hamby’nin de bu çocuklardan gizlediği çok karanlık bir sırrı vardır. Başarılı yapıt karşımıza korku ve gerilim türleriyle çıkıyor.

Don't Tell a Soul filmi ilk yönetmenlik denemesinde Alex McAulay tarafından yazılan ve yönetilen bir 2020 Amerikan drama gerilim filmidir. Filmde Jack Dylan Grazer, Fionn Whitehead, Rainn Wilson ve Mena Suvari gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin dünya prömiyeri 8 Eylül 2020'de Deauville Film Festivali'nde yapıldı. Dünya prömiyerinin 23 Nisan 2020'de Tribeca Film Festivali'nde yapılması planlandı. Ancak COVID-19 salgını nedeniyle festival iptal edildi. Kısa bir süre sonra, Saban Films filmin Kuzey Amerika dağıtım haklarını aldı. Şimdi 15 Ocak 2021'de gösterime girmesi bekleniyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları