izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 1

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.3 / 10

Filmin Özeti

İlk kez 2018 yılının Şubat ayında Japonya’da gösterimi yapılan ve daha sonra da 18 Ekim 2018 tarihinde Güney Kore’de yayınlanarak tüm dünya ile paylaşılan animasyon, aksiyon filmi Infini-T Force the Movie: Farewell Gatchaman My Friend’in yönetmenlik koltuğunda daha önce de bu gibi animasyon yapımlarında yönetmenlik yapmış ve Blood+ isimli animasyon dizisinin de sanat ekibinde rol almış olan Jun Matsumoto ismi yer alıyor.

Filmin senaryosundaki karakter tasarımları ise 1977 yılında hayatını kaybetmiş ancak günümüze kadar kaleminden çıkan birçok çizgi romanın animasyon olarak geldiği eserleri bulunan Tatsuo Yoshida tarafından yapılmıştır. Tatsuo Yoshida, 1933 yılında Japonya’nın Kyoto şehrinde doğmuş ve 44 yaşındayken Japonya’nın Tokyo şehrine hayatını kaybederek aramızdan ayrılmıştır.

Filmin seslendirme ekibinde ise üç isim karşımıza çıkmakta. Bunlardan ilki daha önce çok fazla yapımda rol almamış olan aktör Naoyuki Fernandez, serinin bir önceki yapımı olan İnfini-T Force isimli yapımda ve birçok çizgi roman sever tarafından sevilen Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online isimli dizi de rol almış olan Naoyuki Fernandez ve birçok yapımda rol almış olan başarılı oyuncu Kazuma Suzuki isimleri filmin seslendirme ekibinde yer almakta.

Sonsuzluk Ekibi filminde Bilimsel Ninja Takımı’nın 4 üyesi, bir kez daha yeni ve oldukça tehlikeli bir düşmanla savaşmak ve dünyayı yok olmaktan kurtarmak için bir araya geliyor. Ancak bu sefer çoklu dünya konusunun işlendiği seride sorunun kaynaklandığı dünya Ken isimli ekip üyesinin dünyası olabilir. Gerçek dünyasındaki Ken ve ekibi, en eski müttefiklerinden biri ile karşı karşıya geliyor.

İçine girdikleri durum ekip için öylesine tuhaf ki, oldukça eskiye dayanan bir müttefiklikleri olan kişilerle karşı karşıya gelecek olan ekip, eski müttefiklerinin düşman olup olmadığına karar vermek zorunda kalıyor. Ekibin karşı karşıya kaldığı güç, dünyaları yok edebilecek ve hatta yok ettiği dünyaları oldukları gibi tekrardan yaratabilecek büyüklükte oldukça büyük bir kozmik güç ve bu gücü elinde bulunduran kişiler. Böylesine büyük bir güç yanlış ellere geçtiği zaman ortaya çıkabilecek sonuçlar da haliyle oldukça büyük oluyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları