izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.1 / 10

Filmin Özeti

Evelyn Brown ve Bonnie King ismindeki iki genç kadın Luke Lowe adında internette yayın yapan, kadın düşmanı bir adamı yakalamak istemektedir. Luke Lowe ırkçı, feminizm karşıtı bir adamdır ve internette yayın yapan kadınların hesaplarını hackleyip çıplak fotoğraflarını veya paylaşılmaması gereken neleri varsa onları paylaşıp insanları taciz etmektedir. Bazı kadınlar Luke Lowe yüzünden intihar bile etmiştir ve bunlardan biri de iki genç başrol karakterimizin arkadaşıdır. Böylesine karanlık bir hikâyesi olmasına rağmen komedi tufanına boğulacağınız bir film olduğunu söylemek gerek. Çünkü bu iki kız bu işi ne kadar ciddiye alsa da birbirleriyle sürekli şakalar yapmaktadır. Bir gün Evelyn bir plan yapar ve Luke’u tuzağa düşürüp ona yaptıklarını itiraf ettirmek ister. Bonnie’yi de yanına alıp bir minibüsle ve yanlarına aldıkları halıyla yola çıkarlar.

Luke’u planlarına göre tuzağa düşürürler ve bir halıya sararlar ancak mahallelerindeki yaşlı kadın Doroth’nin onları görebileceğini hesaba katmazlar. Neyse ki Dorothy olanları anlamaz ve sağ salim evlerine gitmeyi başarırlar. Bonnie’nin ailesinin evlerine dönmesine daha tam 6 gün vardır. Ve bu 6 gün içerisinde ne yapıp edip Luke’un itiraf etmesini ve böylece hapse girmesini sağlamaları gerekmektedir. Ancak Luke da kolay kolay boyun eğecek biri değildir ve kızları oldukça zorlayacaktır. İşkencelerden işkenceler beğenen Luke’un başına gelmeyen kalmayacak. Bonnie ve Evelyn, Luke’a yaptığı onca kadın düşmanlığını, hacklediği hesapları ve ölüme sürüklediği insanları itiraf edecek mi? Yoksa Luke onlardan bir şekilde kurtulmayı mı başaracak?

Get Luke Lowe filmi 22 ağustos 2020’de vizyona giren Amerikan yapımı bir film. Komedi, suç ve gerilim türleriyle karşımıza çıkan film American Black Film Festival’de En İyi Uluslararası Anlatı Filmi dalında aday olarak gösterildi. Başarılı filmin yönetmen ve senarist koltuğunda başarılı yönetmen ve yazar Drew V Marke oturuyor. Filmin senaryosunda ise Evelyn Brown karakteriyle Here We Are filmiyle tanıdığımız Emma McDonald, Bonita King karakteriyle May Kelly ve Dorothy Thompson karakteriyle de Maggie Bourgein gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları