izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.5 / 10

Filmin Özeti

KL Special Force, zorlu, tehlikeli ve aksiyon dolu bir macerayı ekranlara getiriyor. Asyraff adında bir suç örgütü lideri tarafından yönetilen organize bir soygun çetesini alt etmeye çalışan ve Roslan adında biri tarafından yönetilen özel bir polis biriminin verdiği aksiyon dolu mücadele anlatılıyor. Çetenin adı “Anarşist Çete” ve bu çete gerçekleştirdikleri banka soygunlarında uyguladıkları ve polislerin kafalarını bir hayli karıştıran akıllı planları ve taktikleriyle biliniyor. 
Oldukça yüklü miktarlarda gelir getiren banka soygunları beraberinde oldukça iyi ve sağlam planlar da gerektiriyor. Üstün güvenlik duvarlarını aşmak, zamana karşı yarışmak ve açılması en zor kasaları açmak gibi detaylar barındıran bu planları oldukça başarılı planyan ekip, alanında en iyisi olarak biliniyor. Anarşist Çete’nin soygunları sırasında özel polis birimine Zul adında yeni ve genç bir polis mensubu katılıyor. Anarşist Çete’nin ve akıllı planlarının öncüsü Asyraff polis ekibinin lideri Roslan ve Zul’a karşı manipülatif oyunlar oynayarak zihinlerini karıştırdığında durum gittikçe daha karmaşık bir hal almaya başlıyor. 
Tüm bunlar olurken polis biriminin başındaki Roslan ise aile ve iş dengelerini kurmakta güçlük çektiği ve evliliğinde sorunlar yaşadığı bir dönemden geçmekte. Ekibin en yeni genç üyesi Zul ise benzer problemleri banka soyguncularının ana hedefi olan Damofa Bankası’nın sahibinin kızı olan nişanlısıyla yaşamakta. Ortada büyük ve karanlık bir sır var mı? Polis ekibi güçlü ve akıllıca planlara sahip banka soyguncularının çetesini devirebilecek mi?
8 Mart 2018 tarihinde Malezya’da vizyona giren filmin yönetmenliği Syafiq Yusof ismi tarafından yapılmakta. Filmin senaryosu da aynı zamanda filmin yönetmenliğini yapmakta olan yapımcı, yönetmen ve yazar Syafiq Yusof’un kaleminden çıkmıştır.
Filmin oyuncu kadrosuna bakıldığında ise karşımıza ülkesinde oldukça başarılı bulunan aktör Rosyam Nor, Fattah Amin ve 7 ödül ile bölgesindeki başarılı sinema oyuncularından bir diğeri olan Syamsul Yusof isimleri çıkmakta.
106 dakikalık saf aksiyon filminde, zorlu bir göreve, karmaşık hayatlara ve oldukça zeki bir organize suç teşkilatının lideri olan Asyraff’ın planlarını teker teker gerçekleştirmeye çalışmasına tanık olacaksınız.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları