izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.1 / 10

Filmin Özeti

Senaryo yazarlığı ve yönetmenlik görevini Mark Polonia’nın üstlendiği Virus Shark bir korku filmidir. Filmde bulunan karakterleri canlandıran oyuncular James Carolus, Ken Van Sant, Steve Diasparra, Danielle Donahue ve Jamie Morgan’dır.  Yönetmen Mark Polonia daha önce Bigfoot Vs Zombies (2016), Land Shark (2017), Empire of the Apes (2013) gibi filmlerde yönetmenlik görevini üstlenmesi ile tanınmıştır. 
Filmde köpekbalığı ısırıkları tüm dünyaya bir virüs yayar ve dünyayı altüst eder. Okyanusun derinliklerinde, bir grup araştırmacı bir tedavi bulmak için zamana karşı yarışır. Laboratuvar teknisyenlerine bir şey bulaşmıştır ve hepsi kendileri tarafından öldürülmeden ve test havuzunun içinde ve dışarıda okyanusta gizlenen köpekbalıklarına dönüşmeden önce yüzeyde bulunan bir panzehire ulaşmak için zamana karşı bir yarış vereceklerdir.
Avustralya kıyılarındaki köpekbalığı saldırısının bir sonucu olarak, SHVID-1 adlı virüs köpekbalıklarından insanlara geçer. İnsanların plajlardan uzak durma konusundaki isteksizliğinin bir sonucu olarak, kısa sürede bir salgına dönüşür. Şimdi su altı Cygnus Araştırma Tesisi'nin beş mürettebatı, Dünya'nın son umududur. Köpekbalığı uzmanı Kristi (Jamie Morgan), güvenlik sorumlusu Duke (Ken Van Sant), Greg (James Carolus,) hastalık uzmanı, baş mühendis D'Amato (Steve Diasparra) ve Anne (Danielle Donahue) ve başka bir araştırmacı virüse karşı bir çözüm bulmak için var güçleri ile çalışmaktadırlar. Hepsi karaya geri dönen Shannon Muldoon'a (Sarah Duterte) karşı sorumlulukları olan bilim adamlarıdır ve çalışmalarını onun adına yürütmektedir.
Araştırmacılar denizin altında kurdukları laboratuvarda çalışmalarını yürütürken bir süre sonra mürettebatta virüs bulaştığını keşfederler. Virüsün etkisi ise insanları köpek balığına dönüştürmesidir. Laboratuvarda kapalı kalan araştırmacılar kendi başlarına bir aşı bulmayı başarırlar ancak içerinden birisini kobay olarak seçmek zorunda kalırlar. Aşıyı kime yapacaklarına karar vermeye çalıştıkları sırada ise araştırmacılardan biri çoktan virüs kapmış ve zar zor yürümeye başlamıştır. O sırada bir köpek balığı ise laboratuvara doğru yaklaşmaktadır çünkü virüs bulaşmış insanlar onları çekmektedir. Enfekte olan araştırmacı çalışanlardan diğerini ısırdığında ise bir kişiye daha bulaşmış olur. Köpek balıkları laboratuvara saldırmaya başlar ve araştırmacılar tekrar yüzeye çıkmaya çalıştıklarında da çoktan yolları kapanmıştır. 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları