izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.1 / 10

Filmin Özeti

Sene 2040’da dünya teknoloji konusunda büyük atılımlarla birlikte muhteşem ilerlemeler kaydetmiştir. Bunu fırsat olarak gören iki girişimci Ria adında bir androidi kullanarak bir dizi çekmeye karar verir. İlk başta tuhaf görünse de şovları kısa süre içersinde milyonlarca insanı ekran başına çekmeyi başarır. Dizinin konusu her gün tekrarlanan aynı şeyler olmasına rağmen inanılmaz bir başarı sağlayan dizinin arkasında yatan sır Ria’nın her gün başka bir adamın karısı olmasıdır. Bir android olan Ria her gün başka biriyle uyanır ve tamamen aynı şeyleri yapar ancak programa renk katan şey Ria’dan daha çok programa katılıp renk katan erkeklerdir. Her gün aynı şeyleri yapan Ria’ya farklı tepkiler veren bu adamlar dizinin izlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Bu yüzde adaylar arasından seçilen erkeklerin geçmiş kayıtlarına özenle bakılmaktadır. Yine bir gün seçmeler sırasında Robert adında bir adam diziye katılmaya hak kazanır ancak bu adam programa her gün katılan sıradan adamlardan biri değildir.

Kendisi Amerika başkan yardımcısı Flemming’in oğludur ancak kendisini uzun yıllar boyunca sakladığı için bundan dizinin prodüktörleri dahil hiç kimsenin haberi yoktur. Tabii aradan çok uzun süre geçmeden dizinin yapımcıları kim olduğunu öğrenir ve bunun dizileri açısından mükemmel bir fırsat olacağını düşünür. Ancak işler göründüğünden çok daha karmaşık bir hal alacaktır çünkü Flemming’in amacı Ria’yı kaçırmaktır. Uzaktan kontrol edilen Ria’yı kaçırmak istediğini söyleyen bir adamdan oldukça yüklü bir miktarda para alan Robert bu işi çabucak kabul etmiştir. Ancak parayı aldığı adamın Robert’ın düşündüğünden çok daha farklı bir amacı vardır ve işler Başkan Yardımcısıyla geçmişte yaşadığı bir husumetin meydana çıkarılmasına ve intikam arayışına çabucak çevrilecektir. Başkan yardımcısı hemen prodüktörlerle iletişime geçecek ve işleri sessizleştirmeye çalışacaktır ve bu sırada Robert’e para veren adam Ria’nın kontrolünü eline geçirecek ve uzaktan onu kontrol etmeye başlayacaktır.

Richard Colton’ın yazıp yönettiği R.I.A filminin vizyona giriş tarihi 26 ocak 2021. Bilim kurgu severlerin oldukça ilgileneceği başarılı filmin oyuncu kadrosunda Luke Goss, Dean Cain ve Amar Adatia gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları