izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.2 / 10

Filmin Özeti

Melanie, yıllardır tanıdığı kocası Derrick'in evlendiği kişi olmadığından şüphelenir. İlk başta, bunu bir anormallik olarak görmezden gelir, ancak davranışları daha da tuhaflaşır. Şüphelerini bir türlü silemeyen Melanie, neyin yanlış olduğunu bulmak için bir arayışa girer, kocasının tuhaf davranışlarını inceler, her hareketini takip eder ve Derrick'in geçmişini araştırır. Arabaya binen, Derrick bir iğneyle şırınga edilir ve kaçırılır. Alex adında bir İngiliz adam tarafından bir yatağa kelepçelenir. Bu onun ikiz kardeşi Alex’dir. Alex, esaret altında olan her şeyi televizyon monitörlerinde izlerken, Derrick'in hayatını ele geçirmeyi planlıyor. Alex, Derrick'in tüm parasını harcadıktan sonra onu öldürmek istemektedir. Alex Derrick’in evine geliyor ve oymuş gibi davranıyor ve Melanie başta hiçbir şey anlamıyor. Bu sırada Derrick kameradan her şeyi izliyor ve elinden hiçbir şey gelmiyor. Aradan birkaç gün geçtikten sonra Derrick’in bazı şeyleri hatırlayamadığını fark eden Melanie bu durumu çok tuhaf bulmaya başlıyor.

Melanie için evli olduğu adam yerine başka birisi gelmiş gibidir. Alex, Derrick’in geçmişiyle ilgili hikâyeler anlatmak zorunda kalıyor ve ayrıntıları hatırlamakta biraz güçlük çekiyor. Melanie bu durumdan daha da şüphelenmeye başlıyor. Bu sırada Derrick sürekli olarak kaçmaya çalışmakta ancak ikiz kardeşi Alex onun kameralarla sürekli olarak izlediği için bir şey yapamamaktadır. Hastalıklı bir ruh haline sahip olan Alex küçükken yetimhanede Derrick’in bir aile tarafından evlat edinilmesinden beri hayatın tüm güzelliklerinin Derrick’e verildiğini düşünmektedir. Bu yüzden 30 yıldır Derrick’in hayatını elinden almaya çalışmaktadır. Görünüşlerinden ses tonlarına kadar aynı olması ise Alex için büyük bir artıdır. Ancak işler her zaman istediği gibi gitmeyecektir. Melanie bir şeylerden şüphelenmeye başladığında işler çok daha karmaşık bir hal alacaktır.

23 kasım 2019 tarihinde vizyona giren Amerikan yapımı The Wrong Husband filmi karşımıza gerilim türüyle çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ve senarist koltuğunda oturan isim başarılı yönetmen ve yazar Ben Meyerson. Başarılı filmin oyuncu kadrosunda ise Harry Morgan Moses, Charlotte Graham ve Rick Cosnett gibi ünlü isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları