izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.2 / 10

Filmin Özeti

Yönetmenliğini Adrianna Buckner ve Wyatt Buckner yaptığı Blind Truth filmi, yine Adrianna Buckner ve Wyatt Buckner’ın kalemlerinden çıkan bir eser. Dram, ağırlıkla gizem türünde olan filmin başrollerinde Tristan Bail, Jordan Curtis, Michael Bail, Jacey Dean ve Kent Dean yer alıyor. Filmde Brain karakterini Tristan Bail, Joe karakterini Jordan Curtis, Will karakterini Kent Dean, Michelle karakterini Jacey Dean ve Keith karakterini Michael Bail canlandırıyor.

İki ortak ve aynı zamanda FBI ajanı olan, Joe ve Brian, aynı zamanda çocukluk arkadaşıdırlar. Liseye kadar birlikte okuyan ortaklar, kaderin çizdiği bu yolda beraber yürürler. Fakat yaşadıkları bir şeyi asla unutamazlar. Tommy Weston. Tommy, Brian ve Joe’nun ortak arkadaşlarıdır. Kamp yapmaya gittikleri bir gece, esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur. Durumun farkına varan Joe, hemen Brian’a haber verir. Arkadaşlarını aramaya başlayan ikili, korkunç bir vahşetle yüzleşirler. Tommy, esrarengiz bir şekilde öldürülmüştür. Aradan geçen uzun yıllar, yaklaşık yirmi beş yıl, bu olayı onlara unutturamamıştır. Özellikle Brian için.

İkili günümüzde, FBI ajanı olurlar ve bu olayla bağlantılı olan, yeni bir seri cinayetlerin peşine düşerler. Tommy’nin aynı öldürülme yöntemiyle, peşi sıra gelen cinayetler olmaya başlar. Kanıtların peşinden iz süren Brian, bu durumu kendi şahsi meselesi haline getirmiştir. Özellikle Brian, bu durumu takıntı haline getirir. Hayatında hep bir dram olan bu karakterin, psikolojisi hakkında, insanı derin sorular sormaya yöneltecektir. Küçükken annesinin ve babasının çatışması arasında kalan Brian, yıllar içinde bu durumları içinde biriktirmiştir. Eşi olan Michelle, ona her zaman destek olmaya çalışır. Fakat hayat Brian’a çok acımasız davranır. Bir diğer taraftan ise, çalıştıkları büroya yeni tayin olan Will karakteri vardır. Will, FBI’ın New York bürosundan, ikilimizin bürosuna tayin olmuştur. Esrarengiz tavırlarıyla görünen bu karakter, belki de birçok gizemi barındırıyor.

2019 yapımı olan film, içerdiği gizem ve sırlarla, kendine çekmeye yetiyor. Bakalım bu parçalar eşliğinde, ortaya nasıl bir durum çıkacak. Katil kim veya ortada bir katil var mı? Varsa bunları neden ve nasıl yapıyor? İzlerin peşine düşerek, görünmez gerçeği ortaya çıkarmaya çalışacaksınız.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları