izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 7

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.4 / 10

Filmin Özeti

Baby Doll, üç Rus arkadaşı ve birlikte çıktıkları macerada başlarına gelenleri izleyiciler için ekranlara taşıyor. Layla, Anya ve Natasha isimli üç kız arkadaş birlikte yaşamaktadır. Oldukça uzun zamandır birlikte olan üçlünün bağları inanılmaz kuvvetlidir ve birbirlerini oldukça fazla sevip, desteklemektedirler. Peki, işin içine şan, şöhret ve para girdiğinde de bu aynı kalabilir mi? Amerika Birleşik Devletleri’nde giderek Hollywood sektörüne adım atmak ve yıldız olmak gibi hayalleri olan üçlü, yine bir güne evlerindeyken bu yolculuğa çıkmaya karar verir.
Natasha’nın internet ortamından yapımcılarla paylaştığı fotoğrafları olumlu yanıt alınca, seçmelere gitmek için üç arkadaş çığlık çığlığa sevinerek hazırlanmaya başlar. Ancak üçlü arasındaki ilk çatışma Anya ve Layla’da aynı seçmelere başvurduğunu söylediğinde gerçekleşir. Arkadaşlarını çok sevse de, en gözde olan olmayı kafasına takmış olan Natasha, bu durumu çok büyütmese de kıskanmaktadır. Uzun zamandır bu yolculuk için para biriktirmekte olan arkadaş grubu, Amerika Birleşik Devletleri’nin en ünlü bölgelerinden olan Hollywood’a sadece gidişlerini karşılayabilecek parayı zar zor toplamışken, bir uçağa atlar ve bu bizim şansımız diyerek yola koyulurlar.

Natasha, Anya ve Layla yola çıktığı andan itibaren belaları bir bir başlarına çekmeye başlamışlardır. Önce uçağa kaçak yolla binen Stilo isimli köpekleri yerinden kaçarak ufak bir karmaşaya ve belki de hayatlarının en büyük maceralarına yol açacak bir tanışmaya yol açar, Don Carlo. İtalyan, Don Carlo Natasha’dan etkilenmiş ve ona bir jest yapmak istemiştir. Natasha’ya limitsiz bir kredi kartı veren Don Carlo, Natasha ve arkadaşları farkında bile olmadan bu üçlü arkadaş grubunu hayatlarının en büyük maceralarından birinin ortasında atmıştır. Başlarından bela eksik olmayan üçlü grup, Hollywood’a bir filmde oynamak için gelmiş ve filmlere konu olacak maceralar yaşamaya başlamıştır. Bu süreçte arkadaşlıkları sık sık test edilmiş, kimi zaman kopmuş, kimi zaman hiç olmadığı kadar birbirlerine sıkıca tutunmuşlardır.

White Cross tarafından yönetilen Baby Doll filminin senaryosu ise yine filmin yönetmenliğini yapmakta olan White Cross ve Jared Vineyard isimlerinin kalemlerinden çıkarak hayata geçmiştir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları