izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.6 / 10

Filmin Özeti

2019 yılında gösterime giren korku filmi La Llorona’nın Hayaleti (The Haunting of La Llorona) filminin yönetmenliğini Dennis Devine yapmıştır. Filmin senaryosunu Geno McGahee yazmıştır. Ana karakterler ise Kaylin Zeren, Orlando McNary, Diana Acevedo ve Mari Mijangos tarafından canlandırılmıştır.

Film bir kadının koridorlarda birini araması ile başlamaktadır. Kadın kapı kapı dolaşıp kızını aramaktadır. Son girdiği odada yanan mumlar ve bir kadın çantası bulur. Tam o sırada yüzünü duvara dönmüş bir şekilde ağlayan bir kadın bulur. Kadının ağlaması bir süre sonra şeytani bir kahkahaya döner ve çok hızlı bir şekilde kadını boğarak öldürür.

Daha sonra sahneye Cassandra ve Chad adlı çift gelir. Çift görünüşe göre sorunlar yaşamaktadır. Chad’ın işi dolayısı ile Cassandra tüm zamanını evde yalnız geçirmektedir ve bundan sıkılmaktadır. Daha sonra ise bir önceki sahnede kızını ararken öldürülen kadın donuk bakışlarla sokakta yürürken görünür. Kadın bir adam tarafından taciz edildiği sırada adamın kalbini elleri ile söküp alır ve adamı öldürür. Sonrasında aynı kadın bir anda Cassandra ve Chad’ın evinde belirir. Cassandra salonlarında donuk bakışlı ürpertici bir kadın görünce çok korkar ve Chad gelip kadını bir yumrukla öldürür.

Daha sonrasında ise Cassandra kadını rüyalarında ve hayallerinde görmeye başlar ve evlerinde tuhaf olaylar yaşamaya başlar.

Filmin diğer karakterlerinden Tiffany ise evsiz bir kadındır. Peder Gomez’in evinde ara ara duş almakta ve hayata tutunmaya çalışmaktadır. Cassandra tekinsiz bir mahallede koşu yaptığı sırada bir adam tarafından tacize uğrar ve tam da o sırada oradan geçmekte olan Tiffany adama bir yumruk atar ve Cassandra’yı kurtarır. Cassandra kocası sürekli çalıştığı ve yalnız kalmaktan nefret ettiği için hayatını kurtaran bu kadını evine, kendisi ile kalmaya, davet eder. İkili bir süre vakit geçirdikten sonra iyi anlaşmaya başlar. Cassandra ona yaşadığı olağan dışı olayları anlattığında ise Tiffany onu Peder Gomez’e götürmeye karar verir. Peder Gomez hayalet ve şeytanların hayal ürünü olduğunu ve bir psikoloğa görünmelerini söylese de La Llorona adını duyduğunda o kadar korkar ki elindeki bardağı yere düşürür.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları